Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agent Gwiazdy 2: finał programu. Już wiadomo!

16.05.2017 12:01

Agent Gwiazdy 2 finał już za nami. Agentem okazała się Odeta Moro. Cały program wygrała zaś Daria Ładocha.

Agent Gwiazdy 2: finał programu. Już wiadomo!

„Agent – Gwiazdy" to odświeżona wersja formatu „Agent" – jednego z pierwszych programów typu reality show. Tym razem zamiast zwykłych zjadaczy chleba, w programie biorą udział osoby ze świata show-biznesu. Podobnie jak w oryginalnej wersji uczestnicy mają za zadanie odnaleźć w swoim gronie tytułowego agenta, który musi przeszkadzać uczestnikom i dbać, by grupa nie zdobyła razem zbyt dużo pieniędzy.

W pierwszej polskiej edycji „Agent - Gwiazdy" akcja rozgrywała się na terenie Republiki Południowej Afryki. Agentem okazał się Hubert Urbański, a zwycięzcą aktor Antoni Królikowski, który w finale wygrał z blogerką modową Macademian Girl. W drugiej edycji programu celebryci rywalizują ze sobą w Argentynie. Program – podobnie jak poprzednią edycję – prowadzi Kinga Rusin.

W drugiej serii „Agenta” wzięli udział aktorzy – Olga Frycz, Marek Włodarczyk i Alan Andersz – oraz dziennikarze – Piotr Kędzierski, Jarosław Kret i Odeta Moro, a także muzycy: Tomasz Niecik i Julita „Julia" Fabiszewska. Oprócz nich pojawiło się sporo gwiazd: Mateusz Maga (uczestnik „Top Model” i piosenkarz), Edyta Zając-Rzeźniczak (modelka), Joanna Jędrzejczyk (zawodniczka MMA i boksu tajskiego), Daria Ładocha (blogerka kulinarna), Agnieszka Rylik (mistrzyni świata w boksie zawodowym i kick-boxingu) i Michał Będźmirowski (bloger Modny Tata).

Do finału dostali się: Jarosław Kret, Daria Ładocha i Odeta Moro. Kto z nich jest agentem, a kto okaże się zwycięzcą? Dowiemy się już 16 maja. Finał programu rozpoczyna się o 21.30 na antenie TVN. Program będzie można później obejrzeć także na platformie player.pl.

RadioZET.pl/SI