Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agent Gwiazdy: odpadł faworyt

12.04.2017 12:38

Wyniki „Agent Gwiazdy" z 11.04.2017 były zaskakujące dla wiernych fanów programu. Z show pożegnał się bowiem jeden z faworytów – Piotr Kędzierski (Kędzior). Co działo się w odcinku?

Agent Gwiazdy: odpadł faworyt

Agent Gwiazdy: Piotr Kędzierski (Kędzior) opadł z programu

Tym razem uczestnicy musieli poradzić sobie z rozpoznaniem zdjęć z dzieciństwa zawodników, którzy już odpadli z programu. Jak poradzili sobie z tym zadaniem? Niestety średnio – odgadli jedynie trzy z ośmiu możliwych zdjęć, co wzbogaciło ich wspólną kasę tylko o 1500 złotych.

Drugie zadanie nie było sportowe, a artystyczne. Kędzior, Odeta Moro i Marek Włodarczyk mieli za zadanie namalować kopie obrazów, których nie widzieli – opisywała im je Daria Ładocha. Co w tym czasie robili Alan Andersz i Jarosław Kret? Do niech należała końcówka tego zadania. Musieli dopasować kopie obrazów do oryginałów. I zrobili to śpiewająco – grupa zarobiła aż 9 tysięcy złotych, czyli maksymalną kwotę.

Tym razem eliminacje przebiegły inaczej niż zwykle. Najpierw uczestnicy rozwiązali klasyczny test o agencie, potem losowali koperty, z których jedna była pusta. Następnie mieli się wymieniać tymi kopertami. Z programem pożegnał się ostatecznie Piotr Kędzierski, czyli Kędzior. 

RadioZET.pl/SI