Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Idol. Finał już dzisiaj!

17.05.2017 11:36

To już dziś – 17 maja 2017 – poznamy zwycięzcę pierwszej edycji „Idola" po dwunastu latach przerwy. Emocje sięgną zenitu, uczestnicy dadzą z siebie wszystko, co najlepsze, a jurorzy będą jeszcze bardziej wymagający niż zwykle. Kto wygra program? Start finału „Idola" o 20.00 w Polsacie. Nie możecie tego przegapić!

Idol. Finał już dzisiaj!

fot. Idol/Facebook

Idol. Finał: kto wygra?

Przed nami finał „Idola", czyli starcie gigantów. Ćwierć miliona złotych i kontrakt płytowy są w zasięgu trzech uczestników: młodziutkiej maturzystki Karoliny Artymowicz, przystojnego Mariusza Dyby i charyzmatycznego Jakuba Krystyana. Kto zostanie idolem 2017? Wszyscy mają szansę, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Gośćmi specjalnymi podczas finału będą: Ania Dąbrowska i popularny brytyjski duet Hurts.

Przypomnijmy, że w nowej edycji programu w jury zasiedli: Elżbieta Zapendowska, która jako jedyna brała udział w poprzednich edycjach, Ewa Farna (miała okazję oceniać uczestników w programie „X Factor"), Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Program prowadzi Maciej Rock.

Przypomnijmy, kto oprócz finałowej trójki dostał się do programów na żywo edycji w 2017 roku:

Patrycja Jewsienia

Adam Kalinowski

Maciej Mazur

Adrian Szupke

Angelika Zaworka

Finał „Idola" będzie można oglądać na żywo w telewizji Polsat, potem dostępny będzie także online – za pośrednictwem aplikacji Ipla.

RadioZET.pl/SI