Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuchenne Rewolucje: Gessler obraziła właścicielkę restauracji

21.04.2017 10:04

Magda Gessler tym razem zawitała do Głogówka. Co działo się w ostatnim odcinku programu TVN?

Kuchenne Rewolucje: Gessler obraziła właścicielkę restauracji

fot. Player.pl/T

Kuchenne Rewolucje: Magda Gessler w Rammer Jammer

W restauracji Rammer Jammer nie tylko jedzenie okazało się – według Magdy Gessler – niejadalne, ale niestrawna była też nazwa. - Rammer Jammer to kretyńska, głupia nazwa. Po angielsku jest to hasło na seks we troje. To wszystko jest pozbawione sensu, przewodniej myśli - powiedziała Gessler właścicielce, która nie miała pojęcia, co oznacza nazwa lokalu.

Później było jeszcze gorzej. Gessler nie podobało się dosłownie wszystko – nawet wygląd właścicielki. – Przepraszam, ja ci chcę pomóc, żeby ludzie do ciebie przychodzili. Ja też nie jestem szczupła, też kombinuję, żeby wyglądać na szczuplejszą niż jestem. Ale na pewno nie założę nic obcisłego – pouczała Kasię, właścicielkę restauracji, pani Magda.

Mimo wielu nieporozumień, Gessler postanowiła podjąć wyzwanie. Zmieniono nazwę lokalu na swojskie Gazy na gazie, później urozmaicono menu. - Fajna ta chrzanowa - stwierdziła Gessler po powrocie do Głogówka . - Smak jest pyszny, absolutnie idealny gulasz. To jest po prostu gotowanie i to jest też bardzo dobre poczucie smaku. Moje gratulacje. Fantastyczne jedzenie po drodze. Obyście to utrzymali, życzę wam z całego serca - podsumowała swoją wizytę, a 26-letnia właścicielka restauracji przyznała, że jest dobrej myślni i że chyba uda jej się wyjść na prostą.

RadioZET.pl/SI