Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuchenne Rewolucje: właściciele restauracji wycofali się z programu

12.05.2017 10:03

„Kuchenne Rewolucje" nabierają tempa. Tym razem Magda Gessler odwiedziła restaurację Bajkowa w Swarzędzu. Jak poszło restauratorce z Warszawy? Niestety nie mamy dobrych wiadomości.

Kuchenne Rewolucje: właściciele restauracji wycofali się z programu

fot. Kuchenne Rewolucje/TVN

Rewolucje Kuchenne: Bajkowa w Swarzędzu

Czegoś takiego w „Kuchennych Rewolucjach" jeszcze nie było! Magda Gessler miała pomóc Karolinie i Piotrowi, właścicielom restauracji Bajkowa. Wszystko wskazywało na to, że rewolucja w Swarzędzu może zakończyć się kolejnym sukcesem restauratorki. Jednak w pewnym momencie bohaterowie odcinka postanowili wycofać się z programu. Było to już po remoncie lokalu. Skąd taka decyzja? Tego do końca nie wiadomo.

– To miejsce miało być dla Karoliny, miała mieć swoje „coś". Pani swoją osobą i autorytetem nas stresuje – przyznał Piotr bez ogródek. – Kocham ją i jestem w stanie wszystko dla niej poświęcić.

Internauci nie uwierzyli w te zapewnienia i murem stanęli za Gessler. Ich zdaniem Karolinie i Piotrowi chodziło jedynie o reklamę i remont lokalu. Choć Gessler próbowała przekonać właścicieli, ci zostali nieugięci i nie wpuścili restauratorki z powrotem do swojej kuchni.

RadioZET.pl/SI