Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuchenne Rewolucje. Gessler: „Bar jak kibel!"

07.04.2017 10:57

Wcześniej Zajazd u Stefana, a dziś już Karpiówka w miejscowości Odolanów – to kolejny cel podróży Magdy Gessler wraz z ekipą programu „Kuchenne Rewolucje". Zobaczcie, z czym słynna restauratorka musiała zmierzyć się tym razem.

Kuchenne Rewolucje. Gessler: „Bar jak kibel!"

fot. Player.pl

Kuchenne Rewolucje w Odolanowie: Zajazd u Stefana i Karpiówka 

Zajazd u Stefana w miejscowości Odolanów miał być elegancką restauracją z urozmaiconym menu. Niestety choć początki były udane, po siedmiu latach do lokalu zaglądali głównie wielbiciele... piwa. Właściciele nie mieli czasu na to, by zająć się restauracją – Stefan pracował za granicą, a Ania spodziewała się dziecka. Właśnie dlatego zajazd upadał z dnia na dzień.

Jedynym rozwiązaniem było obniżenie cen i choć to spodobało się mieszkańcom, właścicielom już nie. Gessler od razu zauważyła wiele mankamentów tego miejsca. Przede wszystkim nie mogła znieść tego, że w lokalu panuje aż tak wielki bałagan.

Zrzut ekranu 2017-04-07 o 10.49.44

– Wygląda to jak stołówka szkolna, każde krzesło inne, bar jak kibel... - zaczęła wymieniać błędy restauratorka.

Gessler od razu zabrała się do pracy. Zaczęła od zmiany wystroju i nazwy, którą wymyśliła sama. Dziś po dawnym zjeździe nie ma już ani śladu – lokal nazywa się Karpiówka, a w menu są między innymi... karpie. Jest czysto i przytulnie, ale bez zadęcia.

– Mogę was spokojnie mianować ambasadą karpiowego smaku! – powiedziała zadowolona ze zmiany Gessler.

RadioZET.pl/SI