Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

My Słowianie w greckiej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

10.05.2017 16:01

"My Słowianie", czyli wielki hit Cleo i Donatana, pojawił się właśnie w sieci w zaskakującej wersji. Filmik, który krąży w internecie, pochodzi z greckiej wersji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 33-letni grecki wokalista Isaias Matiaba przebrał się za Cleo i w otoczeniu "Słowianek" zaśpiewał znaną nam piosenkę. Co na to twórcy utworu?

My Słowianie w greckim TTBZ

fot. screen YouTube

Piosenka "My Słowianie" Cleo i Donatana była kilka lat temu w Polsce prawdziwym hitem. Pewną sławę zyskała także za granicą - za sprawą udziału wspomnianego duetu w konkursie Eurowizji. Teraz utwór w polskich mediach ma szansę zaistnieć na nowo, ale to już przez program Twoja Twarz Brzmi Znajomo - a dokładnie mówiąc grecką wersję tego formatu. W ostatnim odcinku programu 33-letni wokalista Isaias Matiaba wylosował polską piosenkę i ku uciesze wszystkich zaprezentował ją w show. Jak to wyglądało? Nie trzeba oglądać filmiku, by wiedzieć, że musiało być śmiesznie - zwłaszcza, że wokalista z początku starał się śpiewać po polsku.

Występ wśród polskich internautów wywołał spore zaskoczenie, ale to nie dziwi, kiedy na scenie zamiast Cleo pojawia się postawny Grek przebrany za kobietę w otoczeniu "Słowianek". Wszyscy w strojach stylizowanych na te, które znamy z występów Cleo, tańczą i śpiewają popularną polską piosenkę. Zobaczcie ten filmik poniżej.

"My Słowianie" w greckim Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Trzeba przyznać, że Isaias Matiaba śpiewając "My Słowianie" po polsku wcale nie musiał udawać Greka. Ciekawe, jak ten filmik skomentowałaby ta prawdziwa Cleo.

RadioZET.pl/SA