Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowa Dynastia. Jest już zwiastun!

19.05.2017 09:34

„Dynasty" – jesienią zobaczymy nową wersję kultowego serialu sprzed lat. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun produkcji.

Nowa Dynastia. Jest już zwiastun! fot. Dynastia

Dynasty: premiera i zwiastun serialu

Kultowy serial lat osiemdziesiątych wraca do telewizji! Za odświeżoną wersję legendarnej „Dynastii" odpowiadają Josh Schwartz i Stephanie Savage – twórcy serialu dla młodzieży „Plotkara". Nowa wersja nosi tytuł „Dynasty".

Do współpracy nad nową „Dynastią" zaangażowano scenarzystkę i producentkę Sallie Patrick („Zemsta") oraz twórców oryginalnej opery mydlanej, małżeństwo Esther i Richarda Shapiro.

Historia, tak jak w oryginalnej wersji, ma zostać przedstawiona z perspektywy dwóch kobiet – Fallon Carrington, córki potentata naftowego, Blake’a, oraz jej przyszłej macochy, Cristal (w oryginalne Krystle), Latynoski, która ma znaleźć się w jednej z najpotężniejszych rodzin Ameryki. Obie bohaterki pokłócą się.

Akcja nowej „Dynastii" dzieje się w czasach współczesnych. Cykl powstaje dla The CW.

Oryginalna produkcja o rywalizacji dwóch bardzo bogatych rodzin – Carringtonów oraz Colbych – była symbolem lat 80. i jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce w tamtym okresie. W rolach głównych występowali John Forsythe, Linda Evans oraz Joan Collins.

Premiera „Dynasty" odbędzie się jesienią. Zwiastun można zobaczyć już dzisiaj.

RadioZET.pl/SI

Oceń