Słuchaj
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Łukasz Konarski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Kamila Terpiał , Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy bohater w „M jak miłość". Zagra go gwiazdor „Klanu"

28.06.2017 09:23

A to niespodzianka! Wszystko wskazuje na to, że serce Kisielowej znów będzie zajęte. Co wydarzy się po wakacjach w „M jak miłość"?

Nowy bohater w „M jak miłość". Zagra go gwiazdor „Klanu"

fot. ons.pl

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) po wakacjach w serialu „M jak miłość" będzie umawiać się z zupełnie nowym bohaterem – Robertem, którego zagra Krzysztof Tyniec, znany między innymi z roli Krzysztofa w serialu „Klan".

Przypomnijmy, że Zofia Kisielowa jest wdową po Kisielu (Jerzy Próchnicki), przyjacielu Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz). Po śmierci męża Zosia próbowała szukać miłości, ale niestety bezskutecznie. Relacja ze Staszkiem Popławskim (Sławomir Holland) nie przerodziła się w nic poważnego, ale Kisielowa nie straciła nadziei, że w końcu uda jej się odnaleźć prawdziwe uczucie.

Krzysztof Tyniec

Czy najbardziej rozgadanej mieszkance Grabiny uda się stworzyć związek z szarmanckim Robertem? Przekonamy się już po wakacjach: pierwsze odcinki „M jak miłość" po przerwie zobaczymy pod koniec sierpnia. Wtedy też poznamy odpowiedzi na inne pytania nurtujące miłośników serialu Dwójki.

RadioZET.pl/SI/Świat Seriali