Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy film Marka Koterskiego. Obsada? Genialna!

11.05.2017 11:22

Marek Koterski, twórca „Dnia Świra" i „Nic śmiesznego", kręci nowy film. Kto pojawi się na planie? Są już znane pierwsze nazwiska.

Nowy film Marka Koterskiego. Obsada? Genialna!

fot. ons.pl

7 uczuć: nowy film Marka Koterskiego

Nowy film Marka Koterskiego nazywać będzie się „7 uczuć" i w główną rolę, Aldka, wcieli się Marcin Dorociński. Aktor zdradził na swoim Facebooku, że „scenariusz jest genialny".

Wiadomo, że obok Marcina Dorocińskiego pojawią się: Magdalena Cielecka, Sonia Bohosiewicz, Maja Ostaszewska, Gabriela Muskała, Andrzej Chyra, Izabela Dąbrowska, Katarzyna Figura, Łukasz Simlat, Robert Więckiewicz, Marta Chodorowska, Małgorzata Bogdańska, Piotr Gąsowski, Adam Woronowicz, Cezary Pazura i Edyta Herbuś. Na liście aktorów jest też Misiek Koterski, syn reżysera, który niemal zawsze pojawia się w produkcjach stworzonych przez ojca.

Zrzut ekranu 2017-05-11 o 11.17.35

Dalsze informacje na temat filmu owiane są tajemnicą. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera, ani czego będzie dotyczyła akcja. Koterski dość długo kazał czekać swoim fanom na swój film – ostatni obraz, który wyreżyserował, to „Baby są jakieś inne" z 2011 roku.

RadioZET.pl/SI