Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ostaszewska odchodzi z "Drugiej szansy". To przez Kożuchowską?

13.04.2017 10:36

Maja Ostaszewska odchodzi z "Drugiej szansy". Poinformowała o tym fanów na Facebooku i wyjaśniła, że powodem tej decyzji jest praca przy innych projektach. Jednak tabloidy sugerują, że chodzi o coraz gorzej układającą się relację z Małgorzatą Kożuchowską. Ile w tym prawdy?

Maja Ostaszewska

fot. onsx.pl

W serialu "Druga szansa" Maja Ostaszewska występowała w roli Lidki - siostry głównej bohaterki, granej przez Małgorzatę Kożuchowską. Teraz, kiedy trzeci sezon produkcji powoli zbliża się ku końcowi, Ostaszewska ogłosiła swoim fanom, że bieżąca seria jest dla niej ostatnią w tym serialu. Jako oficjalny powód swojego odejścia z "Drugiej szansy" podała inne działania zawodowe:

"Drodzy Widzowie, fani Drugiej szansy TVN! Tak, tak jak zorientowaliście się po ostatnich odcinkach, znikam w tym sezonie. Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Waszą niezwykłą sympatię dla mojej Lidki i całej naszej rodzinki! Ja też bardzo lubiłam to dla Was grać. Ale czas na kolejne wyzwania... Filmowe, teatralne i od września pojawię się w nowym serialu TVN. Mam nadzieję że i on przypadnie Wam do gustu. Będzie zupełnie inny. Już dziś serdecznie zapraszam!".

1

Czy rzeczywiście chodzi tylko o nowe wyzwania zawodowe? Jak sugeruje "Super Express", chodzi także o pracę Ostaszewskiej z Kożuchowską - a konkretnie o to, że rola Lidki miała być rozbudowana, a tymczasem cały serial zdominowany jest przez perypetie Moniki. Współpraca pomiędzy aktorkami nie układała się, bo Maja nie chciała być w cieniu Kożuchowskiej, która zyskała mocną pozycję w telewizji TVN. Podobno współpracy nie ułatwiały także różnice charakterów i poglądów obydwu aktorek, które w prywatnym życiu diametralnie się od siebie różnią.

Który z powodów przeważył? Trudno powiedzieć, jednak Maja Ostaszewska rzeczywiście już rozpoczyna pracę nad nowym filmem. Na Facebooku pochwaliła się, że będzie to spełnienie jej marzeń:

1

Pozostaje życzyć aktorce spełnienia w pracy nad kolejnymi projektami. Jesteśmy bardzo ciekawi, co z tego wyniknie.

RadioZET.pl/SE/SA