Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rolnik szuka żony 4: odcinek pilotażowy - uczestnicy

12.04.2017 11:36

"Rolnik szuka żony" 4: oto uczestnicy nowej edycji. To ich zobaczymy w pilotażowym odcinku serii, którego emisja w TVP1 już w niedzielę wielkanocną - 16.04.

Rolnik szuka żony 4

fot. screen

Pilotażowy odcinek programu "Rolnik szuka żony" 4 już 16.04. o 21. na antenie TVP1, a już teraz poznaliśmy dziesięć osób - ośmiu mężczyzn i dwie kobiety - które zaprezentowane zostaną w "pilocie". Kim są uczestnicy?

"Odważni, zaradni i romantyczni. Mają pracę, która daje im wolność. Marzą o miłości na całe życie" - głosi zapowiedź, którą TVP1 właśnie opublikowało w sieci. Jeszcze nie znamy ich imion, ale już możemy się czegoś o nich dowiedzieć - i zobaczyć, jak wyglądają. W nadchodzącym odcinku pokażą widzom swoje gospodarstwa, opowiedzą o sobie i przedstawią swoją pracę. Oto niektórzy z nich:

1
2
3
3
3

Tradycyjnie już po odcinku pilotażowym będzie kolejny etap, czyli zgłoszenia zainteresowanych walką o względy zaprezentowanych wcześniej osób. Z dziesiątki, którą zobaczymy w "pilocie", do dalszej części programu ostatecznie przejdzie piątka uczestników, których perypetie oglądać będziemy w TV już jesienią.

Będziecie oglądać program "Rolnik szuka żony" 4?

RadioZET.pl/SA