Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 25. Hasret brutalnie upokorzona przez Cicek

04.04.2017 13:49

"Sekrety ojca" - odcinek 25 w TVP1 już w środę 5. kwietnia o godzinie 14.00. Hasret padnie ofiarą działań Cicek. Przyrodnia siostra ośmieszy ją przed całą szkołą.

Sekrety ojca 25 streszczenie

fot. screen

"Sekrety ojca": odcinek 25 - streszczenie kolejnych wydarzeń.

W poprzednich epizodach fabuła serialu zyskała wiele nowych wątków. Cicek postanowiła zemścić się na Hasret za upokorzenia, których doznała w szkole. Zamontowała w pokoju dziewczyny kamerę. Oprócz tego Fadil zaczął działać przeciw siostrze. Suzan nakazała mu pokazać Nilgun zdjęcie, na którym Kemal i jego była żona rzekomo się całują - i to w dniu jego ślubu z Nilgun. Nowe kłopoty czekają też Kemala, który wkrótce będzie musiał stawić czoła nowemu graczowi na rynku tekstyliów. Okazuje się jednak, że nowy konkurent, niejaki Aziz Bayhan obwinia Kemala za śmierć ojca i chce się na nim zemścić. Jak przebiegać będą wydarzenia 25. odcinka "Sekretów ojca"? Streszczenie wydarzeń poniżej.

Sekrety ojca: odcinek 25. STRESZCZENIE

Macide nie jest pozytywnie nastawiona do Nilgun. Obwinia ją o śmierć jej męża. Z powodu nieprzychylności matki Kemala, Suzan i jej dzieci w związku Nilgun i Kemala pojawiają się pierwsze problemy. Także gosposia w domu zdaje się niezbyt lubić Nilgun. O tym, co się dzieje między nią a Kemalem informuje Suzan. Z powodu zdjęcia, które Fadl pokazał siostrze, kobieta staje się coraz bardziej podejrzliwa. Zastanawia się, co naprawdę łączy jej męża i Suzan.

Kemal chce, by Kadir i Mert zaczęli pracę przy wspólnym projekcie. Ece decyduje się pomóc Kadirowi, co budzi złość Merta.

Cicek udaje się upokorzyć Hasret. Kiedy dziewczyna wygłasza w szkole mowę przed dziesiątkami uczniów, zamiast jej materiału rzutnik wyświetla filmik z ukrytej kamery, którą Cicek zainstalowała w jej pokoju.

Sekrety ojca: odcinek 25. ZDJĘCIA

1
2
2
3
3