Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 26. Kadir i Mert porwani, a Kemal staje przed trudną decyzją

05.04.2017 12:28

"Sekrety ojca" - odcinek 26 w TVP1 już w czwartek 6. kwietnia o godzinie 14.00. Synowie Kemala zostają porwani, a ich ojciec stanie przed trudnym wyborem. Może uratować tylko jednego - Kadira lub Merta. Ale to nie jedyne zwroty akcji, które czekają nas w kolejnym odcinku "Sekretów ojca".

Sekrety ojca 26 streszczenie

fot. screen

"Sekrety ojca" - odcinek 26. Co się w nim wydarzy? W poprzednich odcinkach pojawiło się kilka nowych wątków. Z powodu działań Macide, Suzan i jej dzieci Kemal i Nilgun przeżywają problemy małżeńskie. Wmieszany jest w to także brat Nilgun, Fadil. Mężczyzna pokazuje siostrze zdjęcie, na którym rzekomo jej mąż całuje byłą żonę. To sprawia, że kobieta staje się milcząca i podejrzliwa, jednak nie mówi o sprawie Kemalowi. Tymczasem on postanawia zaangażować swoich synów w nowy projekt, w którym mają działać razem. Mert nie jest z tego zadowolony - szczególnie dlatego, bo Ece deklaruje pomoc dla Kadira.

Także Hasret przeżywa problemy, których sprawczynią jest Cicek. Dziewczyna montuje kamerę w jej pokoju i kiedy Hasret wygłasza mowę w szkole, wyświetlony zostaje film nagrany w jej pokoju. Upokorzona Hasret zalewa się łzami.

W międzyczasie na rynku tekstyliów pojawia się nowy, tajemniczy gracz - Aziz. Mężczyzna jest przekonany, że Kemal jest winien śmierci jego ojca. Szuka drogi do zemsty. W 25. odcinku "Sekretów ojca" widzieliśmy zagadkowe ujęcia, kręcone na basenie - ustawianie kamery i cienie tajemniczych osób. W nowym epizodzie serialu okaże się, że były to przygotowania do porwania Kadira i Merta.

Co dalej?

"Sekrety ojca": odcinek 26. STRESZCZENIE

Cicek ląduje na dywaniku u dyrektora szkoły. Jest tam także Hasret, która postanawia kryć młodszą córkę Kemala. Po wyjściu z gabinetu Cicek jednak ją prowokuje, a ta uderza dziewczynę w twarz. Kiedy Hasret wraca do domu, odnajduje ukrytą kamerę.

Wieczorem Kemal i Suzan idą do restauracji, gdzie są umówieni. Zjawia się tam też Nilgun - jest zdziwiona tym, co widzi. Z kolei Suzan jest rozbawiona faktem, że wprawiła Nilgun w zakłopotanie. nilgun wychodzi, a za nią wybiega Kemal. Żona wreszcie pokazuje mu jego zdjęcie z Suzan. ten jednak tylko się śmieje i wyjaśnia, że sytuacja wyglądała zupełnie inaczej.

Podczas wspólnego wyjścia do baru, w którym śpiewa Sedef, Ece i Kadir natykają się na Merta. Mert chce wzbudzić  u Ece zazdrość i całuje Sedef. W odwecie ona całuje Kadira, ale ten zauważa, że to tylko gra, jednak jest zauroczony dziewczyną.

Aziz, wykorzystując Tamera, porywa obu braci. Pisze do nich z telefonu Ece i prosi, by pojawili się w jej aletier. Proponuje Kemalowi, żeby wybrał, którego syna chce uratować, a którego poświęcić. Jeśli nie dokona wyboru, obaj zginą. W międzyczasie Nilgun dostaje płytę z nagraniem, na którym widać Kadira i Merta zakutych w kajdany w basenie. Kobieta jest przerażona, a brat, który przyjechał ją odwiedzić, odnajduje domowy sejf...

Kadir i Maert nie wiedzą, co robić. Mert zaczyna panikować, a Kadir próbuje myśleć, jak wyjść z opresji. Nagle do basenu zaczyna napływać woda.

Co zrobi Kemal?

"Sekrety ojca": odcinek 26. ZDJĘCIA

1
1
1
1
1

Serial "Sekrety ojca" od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany został w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA