Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 27. Suzan uknuła z Azizem porwanie?

06.04.2017 12:20

"Sekrety ojca" - docinek 27 w TVP1 już w piątek 7. kwietnia o godzinie 14.00. W poprzednim odcinku doczekaliśmy się kilku zwrotów akcji. Kadir i Mert zostali porwani, a Kemal ruszył im na ratunek. Porywacze postawili mu warunek: musi wybrać jednego z synów, inaczej obydwaj zginą. Czy Suzan ma coś z tym wspólnego?

Sekrety ojca 27

fot. screen

Sekrety ojca: odcinek 27. Streszczenie nowego epizodu. Jak rozwiąże się sprawa porwania Kadira i Merta? Synowie Kemala zostali umieszczeni w basenie, do którego z każdą chwilą napływa woda. Są przykucie łańcuchami i nie mogą się uwolnić. Kemal został poinformowany o tym, że ma wybrać jednego z synów - inaczej zginą obydwaj. Pospiesznie zabiera broń i rusza na pomoc Kadirowi i Mertowi. Ma trzy godziny. Po wyjściu Kemala Suzan kontaktuje się z osobą, zamieszaną w porwanie. Mężczyzna dzwoni do Aziza, który chce się odegrać na Kemalu. Czy Suzan i Aziz się dogadali, by dać Kemalowi nauczkę?

Sekrety ojca: odcinek 27. STRESZCZENIE

Okazuje się, że krótko po porwaniu Kadir i Mert podjeli próbę ucieczki. Kadirowi udało się schować przed porywaczami, jednak Mert wbiegł wprost na jednego z nich. Kiedy porywacze zagrozili mu bronią, był bez szans. Okazało się, że w tej sytuacji Kadir postanowił się ujawnić i stanąć obok Merta. Obydwaj rozmawiają o tym już będąc w basenie, do którego napływa woda. Nie wiedzą, co się stanie. Czy chcą pogodzić się, sądząc, że to ostatnie chwile ich życia?

W tym czasie Kemal dociera do opuszczonego domu, w którym znajduje dwa telefony komórkowe i liścik. Dzwoni do Ece, licząc na pomoc. Jedzie do niej i tam znajduje też mężczyznę odpowiedzialnego za porwanie. Kiedy dzwoni do niego Aziz, wsiada w samochód i jedzie na miejsce, w którym są jego synowie. W tym samym czasie Nilgun i Suzan oglądają na żywo, co dzieje się z ich synami. Ci walczą o życie, łapiąc powietrze...

Sekrety ojca: odcinek 27. ZDJĘCIA

1
1
2
3

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA