Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 29. Hasret obcina włosy, a Cicek jest zakochana

10.04.2017 15:22

"Sekrety ojca" - odcinek 29 w TVP1 już we wtorek 11. kwietnia o godzinie 14.00. Co wydarzy się w tym epizodzie? Czy Nilgun i Suzan przestaną ze sobą rywalizować? Czy obecna żona Kemala przestanie być wobec niego podejrzliwa?

Sekrety ojca 29

fot. screen

Sekrety ojca: odcinek 29 - co się w nim wydarzy? Cicek sie zakocha, Hasret obetnie włosy a Nilgun dostanie propozycję współpracy...

Sekrety ojca: odcinek 29 - STRESZCZENIE

Co wydarzy się w 29. odcinku serialu "Sekrety ojca"? Kemal spotyka się z Azizem. Odwiedza go w więzieniu i próbuje dowiedzieć się, dlaczego porwał jego synów.

Hasret, idąc przez miasto, słyszy ulicznych grajków. Słysząc wyśpiewane swoje imię, postanawia na chwile przystanąć i posłuchać piosenki. Najwyraźniej wpada wokaliście w oko.

Kemal, Mert i Kadir spotykają się z ojcem Ece na zebraniu. Kemal nadal nie wie, że mężczyzna maczał palce w porwaniu jego synów, jednak powoli zaczyna mieć pewne wątpliwości.

Suzan zabiera Hasret do salonu fryzjerskiego, a w szkole Cicek pojawia się nowy uczeń. Wszystkie dziewczyny są nim oczarowane - także córka Kemala. Niestety, chłopak okazuje się niezłym łobuzem. Kiedy razem z Cicek oglądają w sklepie słuchawki, postanawia je ukraść. Ochroniarz widzi to i zaczyna gonić złodziejaszków. Czy Cicek będzie miała problemy przez nowego znajomego?

Nilgün dostaje propozycję współpracy od fabrykanta dywanów. Odwiedza go i ma wrażenie, że propozycja jest ciekawa. Kiedy wychodzi, okazuje się, że w jego zakładzie jest też Macide... Ostatecznie - za namową Kemala - Nilgin odrzuca ofertę i w ten sposób nieświadomie unikaj zasadzki, przygotowanej przez Macide. Matka Kemala coraz bardziej zaczyna knuć.

Sekrety ojca: odcinek 29: ZDJĘCIA

1
2
1
1

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Powtórki dostępne są w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA