Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 30. Kemal podejrzany o morderstwo

11.04.2017 12:35

"Sekrety ojca" - odcinek 30 w TVP1 już w środę 12. kwietnia o godzinie 14.00. Co wydarzy się w tym epizodzie? Ofiarą spisku Macide ma paść Nilgun. Podczas przyjęcia Aziz ma ja zabić. Sprawy przyjmują jednak zupełnie inny obrót.

Sekrety ojca 30

fot. screen

"Sekrety ojca": odcinek 30 - streszczenie wydarzeń. W poprzednim odcinku pojawiło się kilka ciekawych wątków. Hasret poznała przystojnego ulicznego muzyka - Tarka, który nie jest tylko muzykiem... Z kolei do klasy Cicek przybył nowy chłopiec, który od razu wywołuje zainteresowanie córki Kemala. Z kolei Kemal zagłębia się w konflikt z Macide. Po kłótni matka zaczyna knuć przeciw Nilgun.Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Sekrety ojca"?

"Sekrety ojca" - odcinek 30. STRESZCZENIE

Macide rozwścieczona nieposłuszeństwem syna, wkracza do akcji, jednak sytuacja zdaje się wymykać spod kontroli. Kobieta udaje się do więzienia na spotkanie z Azizem i dogaduje się z nim. Pomoże mu wyjść z więzienia Azizowi, jeśli on zgodzi się wyświadczyć jej przysługę: ma zabić Nilgün podczas przyjęcia. Macide postanawia porozmawiać także z Fadilem - siłą zabiera go do swojego auta, a potem udaje się z nim na obiad, wyrzucając przy tym gości restauracji, który zajęli stół, przy którym chciała usiąść. Co knuje?

Na przyjęcie do Kemala przybywa wielu gości. Nie wszyscy odnoszą się do Nilgun z szacunkiem. Niespodziewanie pojawia się też Macide. Kobieta uknuła coś z Fadilem. Mężczyzna od dłuższego czasu paraduje z butelką i jest zdenerwowany. Z kolei Suzan pojawia się z ojcem Ece. Kiedy wchodzą razem na salę, wywołują ogromne zaskoczenie.

Wkrótce pojawia się też Aziz ze swoimi ludźmi. Wchodzą na salę z bronią, celując do gości. Aziz mierzy do Nilgun, ale Kemal staje w obronie żony. Wdaje się z Azizem w przepychanki. Podczas szamotaniny ktoś strzela do Aziza. Kemal jest głównym podejrzanym o morderstwo...

"Sekrety ojca" - odcinek 30. ZDJĘCIA

1
1
1
1
1

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Powtórki dostępne są w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA