Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 33. Macide szantażuje Kemala

18.04.2017 14:22

"Sekrety ojca" - odcinek 32 w TVP1 już w środę 19. kwietnia o godzinie 14.00. Już wiadomo, co wymyśliła Macide. Matka chce zmusić Kemala, by porzucił Nilgun.

Sekrety ojca 33 streszczenie

fot. screen

"Sekrety ojca": odcinek 33. Macide robi się coraz bardziej przebiegła. Wcześniej chciała zabić Nilgun, ale kiedy to się nie udało i syn walczył o swoją żonę, to teraz postanowiła pozbyć się niechcianej synowej w inny sposób. Co teraz wymyśliła?

"Sekrety ojca": odcinek 33. STRESZCZENIE

W poprzednim odcinku okazało się, że Ozan szantażuje Cicek. Hasret obiecała jej pomóc. Okazuje się, że postanowiła w sprawę zaangażować Ibo. Kiedy Cicek wychodzi ze szkoły, Ozan ją zaczepia. Na szczęście Ibo daje chłopakowi nauczkę. Ale czy na tym zakończą się kłopoty licealistki?

Pod nieobecność Kemala, który jest w więzieniu, Macide stara się zrobić wszystko, by uprzykrzyć życie Nilgün i jej dzieciom. Najpierw wyrzuca ich z domu, potem wyrzuca Kadira z pracy i doprowadza do zwolnienia Hasret. Także synowi utrudnia walczenie o sprawiedliwość. Kadir spotyka się z córką gosposi z domu Macide. Dziewczyna przekazuje mu listy do Kemala, z których Nilgun dowiaduje się o długach męża. Postanawia poprosić o pomoc Ahmeta. Decyduje się nawet poprosić o pomoc samą Macide. Seniorka proponuje jej pieniądze, za zniknięcie z życia Kemala. Jednak Nilgun rzuca jej pieniędzmi w twarz. Jednak matka Kemala zyskuje całkowite panowanie nad losem syna i jego bliskich. Udaje się do więzienia i stawia synowi ultimatum: pomoże mu wyjść na wolność, jeśli on porzuci Nilgun i powróci do życia z Suzan. Co on może wybrać? Jedynie miłość.

Ece stara się pomóc Kadirowi. Odwiedza go z jedzeniem, kiedy ten pojawia się w towarzystwie Merta. Mert jest zły na nią, jednak niespodziewanie podczas kolacji pyta Macide o Kadira i Hasret.

Tymczasem Fadil przegrywa w kasynie kolejne pieniądze... Wściekły zbiera ze stołu pliki, które przegrał, ale zatrzymuje go ochrona. Nad ranem przychodzi pijany i pobity do domu Ibo.

Jak potoczą się dalsze losy Kemala i jego rodzin?

"Sekrety ojca": odcinek 33. ZDJĘCIA

1
2
1
2
5
4

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Powtórki dostępne są w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA