Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Skazany na śmierć - sezon 5, odcinek 1. Kiedy oglądać w TV? [VIDEO]

04.04.2017 11:07

"Skazany na śmierć" 5, czyli kontynuacja kultowego "Prison Break" już wkrótce w telewizji. Amerykańska premiera nowego sezonu została zaplanowana na wtorek 4 kwietnia 2017. Kiedy pierwszy odcinek dostępny będzie w polskiej TV? Sprawdzamy, gdzie i o której oglądać.

Skazany na śmierć s05e01

fot. screen

5. sezon "Skazanego na śmierć" ukazywać będzie wydarzenia rozgrywające się siedem lat po tych, które miały miejsce w ostatniej części serialu. O wielkim powrocie "Prison Break" mówiło się już wiele miesięcy temu. W styczniu 2016 roku produkcja została oficjalnie potwierdzona, a teraz do premiery pozostało już zaledwie kilka dni.

"Skazany na śmierć" to serial, który opowiada losy dwóch braci - Michaela Scofielda i Lincolna Burrowsa. Jeden z nich zostaje niesłusznie skazany na śmierć i osadzony w więzieniu. Drugi, który dobrze zna plany tego więzienia, postanawia skazanemu pomóc. Daje się zamknąć i opracowuje plan ucieczki. Oczywiście sprawy zaczynają się komplikować i nic nie jest proste. Fabuła produkcji, świetna obsada i ciekawa akcja przyciągnęły miliony widzów na całym świecie. Nic dziwnego, że po latach od ostatniej emisji serial powraca. Choć wcześniej twórcy twierdzili, że pomysł się wyczerpał, to jednak znaleźli nowy. I tak w siedem lat po wydarzeniach 4. serii Lincoln nadal nie może poradzić sobie ze śmiercią brata. Żona Michaela ułożyła sobie życie na nowo - wyszła za mąż. Pewnego dnia okazuje się jednak, że Scofield żyje i przebywa w więzieniu w Jemenie.

W sieci ukazały się właśnie zwiastuny nowego sezonu "Prison Break".

Skazany na śmierć S05E01 - kiedy w TV?

Już 4 kwietnia FOX TV wyemituje pierwszy odcinek piątego sezonu "Prison Break". Jednak polscy widzowie zobaczą premierowy epizod prawie dwa tygodnie później - 14.04. "Skazany na śmierć" w polskiej TV emitowany będzie na Canal+ w każdy piątek o godzinie 21.00. Powtórki dostępne będą na Canal+ 1 godzinę później tego samego dnia, co premierowy odcinek, oraz na Canal+ Seriale w niedziele o 22.00.

Serial "Skazany na śmierć" był emitowany w USA w latach 2005-2010, natomiast w Polsce od 2007 roku. Cieszył się u nas ogromną popularnością i zdaje się, że także nowa, 9-cio odcinkowa seria wzbudza wielkie zainteresowanie. Czy serial okaże się hitem, czy klapą, przekonamy się 14.04.2017.

RadioZET.pl/SA