Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Słoneczny patrol": Nowy zwiastun bez cenzury [18+]

12.05.2017 09:09

Do sieci trafił kolejny zwiastun, tym razem bez cenzury, kinowej wersji kultowego serialu „Słoneczny patrol". Premiera filmu z Pamelą Anderson, Dwaynem Johnsonem i Zakiem Efronem już w czerwcu!

„Słoneczny patrol": Nowy zwiastun bez cenzury [18+]

fot. YouTube

Premiera nowej odsłony kultowego „Słonecznego Patrolu" w Polsce odbędzie się 9 czerwca 2017 roku. W głównych rolach pojawią się: Dwayne „The Rock” Johnson i ulubieniec nastolatek – Zac Efron. Tego pierwszego można było oglądać w „Szybkich i Wściekłych”, a Zac występował w popularnej serii muzycznych filmów dla młodzieży „High School Musical”. Mężczyznom towarzyszyć będą – jak zwykle – zjawiskowe ratowniczki. W tych rolach m.in. Alexandra Daddario, Ilfenesh Hadera oraz Priyanka Chopra. 

Przypomnijmy, że legendarny serial nagrywany był w latach 1989-2001. Fabuła koncentruje się wokół historii ratowników wodnych, którzy pracują i bawią się na plażach w Los Angeles. Produkcja z Pamelą Anderson i Davidem Hasselhoffem była hitem na całym świecie – także u nas. Czy wersja filmowa odniesie podobny sukces? Przekonamy się już niedługo – premiera zaplanowana jest bowiem na 9 czerwca.

Na razie musimy zadowolić się oglądaniem zwiastuna. UWAGA! To wersja tylko dla dorosłych.

RadioZET.pl/SI