Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ucho Prezesa. Krwawy finał odcinka

12.05.2017 10:30

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. W przedostatnim odcinku pierwszej serii serialu Roberta Górskiego Mariusz zostaje postrzelony. Czy uda mu się przeżyć?

Ucho Prezesa. Krwawy finał odcinka

fot. Showmax

Ucho Prezesa: Mariusz postrzelony

W serwisie Showmax można zobaczyć pierwszy z dwóch odcinków dodatkowych serialu „Ucho Prezesa". Finał produkcji Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju zaskoczył chyba wszystkich. „Jaki Mariusz jest, każdy widzi. Kto jednak by przypuszczał, że ten niezbyt rozgarnięty chłopek-roztropek może okazać się niebezpiecznym szpiegiem? Prezes dla takich nie ma litości. Czas wyrwać chwasta!" – można przeczytać w opisie odcinka.

W odcinku dodatkowym prezes dowiaduje się, że jego powiernik – oddany Mariusz – w rzeczywistości jest zdrajcą. Gdy tytułowy bohater łączy fakty z przeszłości, okazuje się, że mógł domyślić się tego wcześniej. Tego prezes już nie wytrzymał. Wyciągnął pistolet i pociągnął za spust. Na te słowa zareagował wysłannik ministra wojny. Chwycił pistolet i oddał kolejne cztery strzały. Czy Mariusz to przeżyje? Tego dowiemy się dopiero w następnym odcinku.

ucho prezesa

R

adioZET.pl/SI