Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Grzech Fatmagul: odcinek 141 STRESZCZENIE. Mukaddes odpisuje Mustafie!

30.01.2017 14:00

141. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 we wtorek 31 stycznia o godzinie 13.50. Mukaddes coraz bardziej brnie w swój "spisek" z Mustafą. Nadal czyta listy do Fatmagul, ale tym razem decyduje się na jeszcze więcej. Także sąsiedztwo nowego domu Kerima i Fatmagul daje o sobie znać.

Grzech Fatmagul: odcinek 141 STRESZCZENIE. Mukaddes odpisuje Mustafie!

fot. Grzech Fatmagul

"Grzech Fatmagul": odcinek 141. Streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu. W poprzednim odcinku Fatmagul postanowiła odwiedzić Kerima, by załagodzić jego złość. Niestety, wścibska i zazdrosna Mukaddes nie odpuszcza - nadal czyta i zbiera listy miłosne od Mustafy do Fatmagul. Sąsiedzi w nowym domu Fatmagul i Kerima nie są zbyt przychylni. Erdogan wdaje się w bójkę w barze i zostaje aresztowany. Zdesperowany Selim za namową Ayce postanawia opuścić Maltę.

"Grzech Fatmagul": odcinek 141 STRESZCZENIE

Kadir i Rahmi udają się na budowę, do domu Kerima i Fatmagul. Okazuje się, że czeka na nich niemiła niespodzianka. tym razem nieznani sprawcy wybili szyby. Kadir postanawia złożyć skargę i rozmawia o zdarzeniu z mieszkańcami dzielnicy. "Ktokolwiek to zrobił, zapłaci za to" - postanawia Kadir i udaje się do okolicznego baru, by zasięgnąć informacji. Ludzie mówią mu, że to spokojna okolica, a oni nie chcą w niej nikogo podejrzanego.

Meryem wyjawia Fahrettinowi, że ktoś włamał się do domu Kerima i Fatmagul. Muszą dowiedzieć się, kto to. Rozważają zmianę domu, jednak obawiają się, że Fatmagul już zbyt polubiła nowe miejsce. Tymczasem Fatmagül jest nieświadoma tego, co wydarzyło się w nowym domu. Cieszy się z wizyty w Bodrum. Dowiaduje się, ze Fahrettin i Kerim są na tropie lekarza, który wydał fałszywe zaświadczenie o stanie jej zdrowia po tragicznej nocy. Dziewczyna postanawia z nim porozmawiać i przekonać, aby przyznał się do wszystkiego.

Yasar składa zeznania. Mówi, że wykonywał tylko pracę, zleconą przez szefa. Opowiada o tym, jak Erdogan wpadł na pomysł, by przetrzymać Mustafę w ich domu. Twierdzi, że Resat nie miał o niczym pojęcia. Jest już jasne, że Yasaranowie postanowili poświęcić Erdogana, by ratować Selima.

Tymczasem Selim razem z Ayce są pracownikami na statku. Pracodawca nie jest zadowolony z Selima i grozi, że jeśli nie weźmie się porządnie do pracy, to obydwoje opuszczą pokład na następnym postoju. W tym momencie Erdogan przetrzymywany jest w areszcie.

Perihan śledzi Lale. Ostatecznie kobiety zaczynają się dogadywać.

Selim dowiaduje się z TV o pojmaniu Yaszara. Obawia się, że zostanie rozpoznany przez pasażerów jachtu. Chce czym prędzej opuścić pokład, choć Ayce przekonuje go, by tego nie robił.

"Grzech Fatmagul": odcinek 141. ZDJĘCIA

 

 

 

 

 

Emisja kolejnych odcinków serialu "Grzech Fatmagul" już od poniedziałku. Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? teraz dokładny program TVP znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.