Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rosyjski Harry Potter. Zobacz sobowtóra czarodzieja [GALERIA]

30.01.2017 13:16

Podobno na świecie każdy ma co najmniej jednego sobowtóra. Okazuje się, że zasada ta dotyczy także gwiazd. W Krasnojarsku na Syberii mieszka chłopak, który wygląda jak filmowy Harry Potter. Nie wierzycie? Zajrzyjcie lepiej do naszej galerii.

Rosyjski Harry Potter. Zobacz sobowtóra czarodzieja [GALERIA]

Nikolai Posleda jest sobowtórem Daniela Radcliffa, aktora znanego głównie z roli Harry'ego Pottera. Jeszcze niedawno o podobieństwie nastolatka z Krasnojarska do hollywoodzkiego aktora wiedzieli tylko nieliczni. Wszystko zmieniło się, gdy Rosjanin założył konto na Instagramie. Od tego czasu stał się nowym bohaterem sieci. I nic dziwnego – nastolatek rzeczywiście wygląda niemal identycznie jak najsłynniejszy czarodziej świata.

 

– Znajomi często mówili, że wyglądam jak Harry Potter. Chciałem się upewnić, dlatego zacząłem wrzucać swoje zdjęcia do internetu. Szybko okazało się, że to nie tylko moi znajomi tak uważają. Ludzie z całego świata piszą do mnie, że wyglądam zupełnie jak Radcliffe – powiedział Rosjanin w rozmowie z Cosmopolitan.

Złośliwi żartują, że jedyną rzeczą, którą różni obu panów jest to, że Nikolai nie ma na czole blizny, choć zdarza mu się ją dorysowywać. A może różnic jest jednak więcej? Oceńcie to, przeglądając zdjęcia w naszej galerii.

RadioZET.pl/SI

Oceń