Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zawalił się sufit w mieszkaniu gwiazdy

30.01.2017 11:35

Joan Collins opublikowała na Instagramie fotografię gruzów. Okazuje się, że tak obecnie wygląda londyńskie mieszkanie gwiazdy.

Zawalił się sufit w mieszkaniu gwiazdy

Tragedia w domu Joan Collins

Joan Collins miała szczęście  w nieszczęściu. Jej sąsiedzi z Londynu zalali swoje mieszkanie, w wyniku czego zawalił się sufit w salonie gwiazdy „Dynastii". Aktorka na szczęście przebywała wtedy w Stanach Zjednoczonych.

84-latka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać fragment jej mieszkania po zawaleniu się sufitu. 

– Co za horror! Obudzić się z informacją, że zawalił się sufit salonu w wyniku zalania przez sąsiadów – skomentowała zdjęcie.

Dobrze, ze Joan Collins ani nikomu z jej bliskich nic się nie stało. Miejmy nadzieję, że sąsiedzi gwiazdy zadbali o to, by podobna sytuacja nie przydarzyła się w przyszłości. Szczególnie, że naprawdę szykuje się  generalny remont apartamentu.

Przypomnijmy, że ulubienica polskich widzów wciąż jest aktywna zawodowo. W 2017 roku będziemy mogli zobaczyć ją w co najmniej dwóch nowych produkcjach. Nie wiadomo jeszcze, czy pojawi się w nowej odsłonie serialu „Dynastia", której premiera zaplanowana jest prawdopodobnie jeszcze na ten rok.

RadioZET.pl/SI