Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Mateusz Ptaszyński
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Zielińska pochwaliła się efektami sesji do Playboya

27.01.2017 12:55

Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci kilka zdjęć z sesji dla Playboya. Jak wypadła i co myślą o tym jej fani?

Katarzyna Zielińska pochwaliła się efektami sesji do Playboya

fot. Katarzyna Zielińska Playboy sesja

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o tym, że aktorka Katarzyna Zielińska postanowiła spróbować swoich sił w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy. Otwarcie przyznała, że "zrobiła to dla pieniędzy i sławy". Rezultaty sesji w pełnej okazałości będzie można podziwiać już w lutym, a tymczasem gwiazda postanowiła podzielić się z fanami czymś więcej niż opublikowane wcześniej zdjęcie okładki lutowego Playboya. Na jej Instagramie pojawiło się kilka fotek z sesji oraz filmik z planu zdjęciowego.

Co na to fani? Uczucia są, jak zwykle, mieszane. Część z nich jest zachwycona. "czy rozebrana czy też ubrana jesteś tak samo piękna - tyle powiem a tak naprawdę liczy się piękno wewnętrzne duszy a nie ciała" - komentuje jeden z panów. Ktoś dodaje: "Zmysłowo ;) pięknie". Są jednak także niezbyt pochlebne komentarze.

"Playboy??? Sesja jak do Vivy lub gali... Faceci kupią i będą zawiedzeni... Zobacz sesję Anny Muchy, jak się rozbierać to rozbierać, a jak NIE to sesja do "Pani Domu" - pisze jeden z komentujących. Jednak na ten komentarz odpowiedzieć postanowiła sama Katarzyna Zielińska.

"Playboy się zmienia i już nie będzie taki, jak kiedyś. Mnie się podoba. Ale dziękuje za wpis. Masz prawo mieć swoje zdanie dobrego! Ps. A może spodoba się panom? Kto wie? a poza tym zrobiłam to też dla Pań! # girlswannahavefun" - napisała aktorka.

Zobaczcie galerię.

 

Jak Wam się podoba?

RadioZET.pl/AS