Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Mateusz Ptaszyński
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Listy do M. 3" już niedługo. Pierwsze informacje o filmie

30.01.2017 09:24

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów „Listów do M". Ruszyły zdjęcia do filmu „Listy do M.3". Kogo zobaczymy w najnowszej produkcji stacji TVN? Na kiedy zaplanowana jest premiera obrazu?

„Listy do M. 3" już niedługo. Pierwsze informacje o filmie

fot. Listy do M. 3

Listy do M. 3: ruszyły już zdjęcia

Świąteczna komedia romantyczna „Listy do M.” z 2011 roku spotkała się ze sporym uznaniem publiczności i całkiem dobrymi notami krytyków filmowych. Druga część filmu, która miała premierę zimą 2015 roku, nie została oceniona równie przychylnie, choć film z Małgorzatą Kożuchowską, Piotrem Adamczykiem czy Tomkiem Karolakiem przyciągnął do kin sporą publikę – trudno mówić więc o braku sukcesu produkcji. Producenci postanowili więc iść za ciosem i zdecydowali się kontynuować opowieść z cyklu „Listów do M.”. 

O tym, że zdjęcia do trzeciej części filmu już się rozpoczęły, poinformował na swoim Facebooku Borys Szyc, który dołączył do obsady.

– Noc spędzona w Arkadii. Listy do M3. Nieprzytomność lekka – napisał  aktor przy zdjęciu z produkcji.

Wcześniej także Piotr Adamczyk uchylił rąbka tajemnicy na swoim Instagramie. Aktor, którego oglądaliśmy w poprzednich dwóch częściach filmu, zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym oprócz niego widzimy też Agnieszkę Dygant oraz Tomasza Koneckiego.

– „Listy do M 3" rozpoczęte. Będzie chyba z tego serial – napisał gwiazdor ku uciesze fanów.

Wszystko wskazuje więc na to, że trzecią część „Listów do M.” będziemy mogli oglądać już niedługo. Premiera prawdopodobnie odbędzie się pod koniec 2017 roku – tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

RadioZET.pl/SI