Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Belle Epoque: Maffashion zagra w serialu!

30.01.2017 10:57

Serial TVN "Belle Epoque" w TV już wkrótce, a właśnie okazuje się, że jedną z ról zagra najpopularniejsza polska blogerka modowa - Maffashion. Julia Kuczyńska pochwaliła się w sieci zdjęciami z przymiarek do serialu. Jak się prezentuje?

Belle Epoque: Maffashion zagra w serialu!

fot. Belle Epoque Maffashion

Kilka dni temu o Maffashion znów zrobiło się bardzo głośno. Okazało się, że polska blogerka modowa znalazła się na szczycie zestawienia najbardziej wpływowych blogerów modowych świata. Oprócz tego, nieco wcześniej, jej stylizacje z paryskiego tygodnia mody doceniły internetowe wydania magazynów „Vogue" oraz „Harper's Bazaar". Teraz okazuje się, że Julia Kuczyńska pojawi się także w jednym z najlepiej zapowiadających się polskich seriali tego roku - "Belle Epoque". Kogo w nim zagra? Tego jeszcze nie wiadomo, ale blogerka na swoim Instagramie już zdążyła się podzielić zdjęciami z przymiarek.

 

 

Jak sprawdzi się Julia Kuczyńska w jednej z ról serialu "Belle Epoque"? Przekonamy się wkrótce. Premiera produkcji zaplanowana została na 15 lutego, czyli w środę, punktualnie o 21.30.