Słuchaj
Hubert Radzikowski
Marzena Chełminiak
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Marcin Wojciechowski
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michael Jackson został zamordowany? Tak uważa jego córka

25.01.2017 11:57

Paris Jackson, córka króla popu, w rozmowie z magazynem „Rolling Stone", powiedziała, że jest przekonana, że jej ojciec – Michael Jackson – został zamordowany. Dziewczyna jest pewna, że śmierć Michaela nie była jedynie nieszczęśliwym wypadkiem. Skąd taka teoria?

Michael Jackson został zamordowany? Tak uważa jego córka

Paris Jackson rzadko udziela się w mediach. Tym razem postanowiła zrobić jednak wyjątek. W rozmowie z „Rolling Stone" bez ogródek opowiedziała o śmierci swojego ojca, problemach ze zdrowiem, depresji i napastowaniu seksualnym, którego padła ofiarą kilka lat temu.

Córka króla popu przyznała, że jest absolutnie pewna tego, że jej ojciec został zamordowany. „Opowiadał nam o ludziach, którzy chcieli go dorwać. I często zachowywał się tak, jakby chciał nam powiedzieć 'Pewnego dnia mnie zabiją'. To brzmi jak teoria konspiracyjna i jest nieprawdopodobne, ale rodzina i prawdziwi fani wiedzą to. To wszystko ściema" – przyznała Paris. 18-latka dodała także, że nie wierzy w oskarżenia Jacksona o pedofilię.

Dla dziewczyny okres po śmierci ojca nie był łatwy. Miała zaledwie jedenaście lat, gdy Jackson zmarł. Szybko trafiła w złe towarzystwo. Tak złe, że postanowiono wysłać ją do prywatnej szkoły, gdzie niestety, jak przyznała w wywiadzie, była napastowana seksualnie.

RadioZET.pl/SI