Nie potrafi chodzić, a już tańczy! 4-miesięczne niemowlę podbija sieć

Pewien Anglik pochwalił się w internecie filmem, na którym jego 4-miesięczny syn dosłownie aż rwie się do tańca. Niemowlę znajduje się w chodziku, który ogranicza jego ruchy. Mimo to dało niezły popis umiejętności tanecznych.

Dumny tata Joseph Besau postanowił zaprezentować szerszej publiczności talent swojego syna. W tle filmu słyszymy „slip jig” – rodzaj melodii i jednocześnie solowego tańca irlandzkiego. Mieszkańcy Irlandii potoczne nazywają go „baletem”.

Mały tancerz o balecie nie ma jeszcze zielonego pojęcia, podobnie jak o chodzeniu. Ale poczucia rytmu i zapału może mu pozazdrościć niejeden profesjonalny tancerz.

Mamy przeczucie, że 4-miesięczne niemowlę bardzo szybko nauczy się chodzić. W przyszłości powinno spróbować swoich sił w tańcu. Ma ku temu predyspozycje.

Wrodzone talenty

Nie bez kozery mówi się, że pewni ludzie przychodzą na świat z talentem. Oczywiście każdą pasję trzeba rozwijać i szlifować, ale nie oszukujmy się – z pewnymi predyspozycjami trzeba się po prostu urodzić. 4-miesięczny niemowlak jest tego żywym dowodem. Jeśli z wiekiem będzie rozwijał swoje zamiłowane do tańca, być może jeszcze o nim usłyszymy.

Wzorem do naśladowania dla tego chłopca może być 7-latek z Filipin. John Phillip Bughaw aka Balang kocha muzykę i taniec. Jest samoukiem, który podbił serca tysięcy widzów na świecie.

Facebookowe konto pulchnego Filipińczyka, na którym  regularnie publikuje swoje występy taneczne, śledzi ponad 60 tysięcy internautów. Urokowi Johna nie mogła oprzeć się sama Ellen DeGeneres, prowadząca bijący rekordy popularności w USA program „The Ellen DeGeneres”.

Gwiazda po obejrzeniu Johna tańczącego do „Bang Bang” powiedziała producentom „Zaprośmy go do programu, muszę go poznać”. 7-latek wystąpił u Ellen i zrobił to, co umie najlepiej – skradł prowadzącej show.

Dużą popularność w sieci zdobył także film, na którym kilkuletnia dziewczynka wykonuje choreografie do hitu Rihanny „Work”. Mała tancerka zatańczyła bardzo zmysłowo, jak na swój wiek.

Jak oceniacie talent 4-miesięcznego chłopca?

Radio ZET/SJ

Więcej: