16-latek śpiewa przebój Perfectu, Duda podśpiewuje. Lepszy od oryginału?

Choć prezydent Andrzej Duda i jego małżonka zakończyli już wizytę w Czechach, internet nie może zapomnieć o występie 16-letniego Przemka Orszulika, który zagrał i zaśpiewał „Nie mogę Ci wiele dać” grupy Perfect. Takiej niespodzianki para prezydencka chyba się nie spodziewała.

Podczas dwudniowej wizyty w Czechach, 15 i 16 marca 2016 roku, para prezydencka spotkała się z polonią w ambasadzie RP. Organizatorzy spotkania postarali się o wyjątkową atrakcję. 16-letni Przemek Orszulik, uczeń polskiego gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Pradze, wprowadził uczestników spotkania w bardzo nostalgiczny nastrój.

Jego cover przeboju grupy Perfect bez wątpienia przypadł do gustu parze prezydenckiej. Pierwsza dama z uznaniem kiwała głową, a Andrzej Duda nucił fragmenty utworu pod nosem, co oczywiście nie umknęło uwadze autora filmu.

Internauci chwalą zarówno 16-letniego muzyka, jak i postawę prezydenta.

Młodzieżowy Andrzej Duda

Andrzej Duda już nie raz udowodnił, że świetnie dogaduje się z młodzieżą i jest otwarty na wiele gatunków muzycznych.

Jednym z lubionych form komunikacja prezydenta z internautami jest Twitter. Pewna użytkowniczka tego portalu postanowiła sprawdzić, czy Andrzej Duda zna i słucha Zayna Malika, byłego członka zespołu One Direction. Nie dość, że prezydent odpowiedział na jej zaczepkę na Twitterze, to jeszcze pochwalił singiel „Pillowtalk”. Podziękował dziewczynie „za info o muzycznych trendach”.

Prezydent bardzo często w swoich wystąpieniach odwołuje się do młodych Polaków. Tuż po zaprzysiężeniu powiedział, że chce aby polska młodzież czuła wsparcie państwa.

"

To jest kwestia wzrostu wynagrodzeń, tworzenia miejsc pracy, wsparcia przedsiębiorców, takiego, że da się im więcej wolności, że państwo nie będzie na każdym kroku nakładało na nich kar. – napisał na Facebooku prezydent. "

Co sądzicie o coverze 16-latka?

Radio ZET/SJ

Więcej: