Gdy dziecko niesie obrączki… może być śmiesznie

Mały chłopiec niosący obrączki to na pewno dodatkowa atrakcja na ślubie. Im mniejsze dziecko, tym bardziej uroczo to wygląda. Ale maluszkom mogą też przydarzyć się wpadki. Bohater tego filmu rozbawił swoim zachowaniem gości weselnych i internautów.

 

Dziewczynki sypiące kwiatki i chłopcy niosący obrączki – ten zwyczaj ślubny praktykowany jest w wielu krajach na świecie. 

Zanim jednak młodzi zdecydują się na taką atrakcję, warto zrobić próbę. Dzieci mają to do siebie, że często się rozpraszają i nudzą. Wprawdzie ten chłopiec urzekł gości, ale to, co zrobił z obrączkami, zaskoczyło nie tylko druhnę

Zdezorientowane maluchy

Dzieci nie lubią, gdy coś nie dzieje się po ich myśli. Wtedy najczęściej do oczu podchodzą im łzy. Tak na nieplanowane sytuacje reagują niemowlęta.

Hitem internetu stało się nagranie, na którym mały Reed nie potrafi stwierdzić, który z bliźniaków to jego tata. Mężczyźni przekazywali sobie chłopca z rąk do rąk, co jeszcze bardziej utrudniło dziecku „zlokalizowanie” tatusia.

Mały wkręt, który dziecku urządziła rodzina jest hitem Facebooka. Do tej pory film obejrzało ponad 12 milionów osób na samym portalu. Do tej liczby należy doliczyć setki tysięcy, które obejrzały nagranie na YouTube.

Pogubiona poczuła się także kilkuletnia dziewczynka, której mama oznajmiła, że jest w ciąży. Niestety, wiadomość o przyjściu na świat rodzeństwa nie ucieszyła dziewczynki, wręcz przeciwnie, zmartwiła ją. Był płacz, krzyk, złość a na końcu filmu, który podbił sieć, dziecko wyraźnie podkreśliło, że NIE WYRAŻA ZGODY na brata.

Rozbawił Was malec z obrączkami?

Radio ZET/SJ

Więcej: