Ten chłopiec ma szansę zostać królem salsy. Tańczy jak profesjonalista [WIDEO]

Ten mały chłopiec kocha to co robi. Całym sobą pokazuje, że kocha tańczyć. A porusza się jak niejeden profesjonalista. 

Ten mały chłopiec, może nie wygląda, jak przykład sportowca, który codziennie od rana do wieczora trenuje o pocie czoła. Jest jednak mistrzem w swojej dziedzinie. Uwielbia salsę i bynajmniej nie chodzi o sos, a o rodzaj popularnego tańca latyno-amerykańskiego. 

Chiński chłopiec ma szansę zostać królem tego rodzaju tańca. Jego ruchy przypominają choreografię profesjonalnych tancerzy. Bardzo wczuwa się w muzykę, jej rytm i słowa. Z mimiki jego twarzy można wyczytać, że kocha tańczyć.

My przeczuwamy, że chłopiec stanie się popularny w świecie tańca. A Wam jak się podoba ta salsa?

Dziecięce talenty

Małe dzieci często przejawiają jakieś talenty. Podobnie było w przypadku małej dziewczynki, która zatańczyła do hitu Rihanny „Work". Nagranie z tańcem malucha w mgnieniu oka obiegło media społecznościowe. My wróżymy jej wielką karierę na scenie. Kto wie, może kiedyś zatańczy u boku swojej idolki.

Innym przykładem, że dzieci mogą być świetne w tym, co robią to duet, który rzucił na kolana jury i publiczność chińskiego „Mam talent”. Utwór „You Raise Me Up” w wykonaniu Celine Tam i Jeffreya Li zdobywa popularność w internecie. Młodzi wokaliści zachwycili nie tylko głosem, ale także niesamowitą dojrzałością i interpretacją utworu. Nie dość, ze zaśpiewali piosenkę czysto, to na dodatek wcale nie popisywali się wysokimi dźwiękami. Celine Tam i Jeffrey Li zachowali powagę do ostatniego dźwięku. Nic dziwnego, że ich wykonanie obejrzało dotychczas ponad 25 milionów internautów.

Radio ZET/MB

Więcej: