Coldplay w Polsce – koncert w czerwcu 2017 sugeruje fanklub grupy

Koncert Coldplay w Polsce to jedno z wydarzeń, na które czekają wszyscy fani tej grupy. Krążą pogłoski o tym, że zespół wystąpi u nas… w przyszłym roku.

Coldplay zagra w Polsce w czerwcu 2017 roku? Tak wynika z wydarzenia "Chcę koncertu Coldplay w Polsce", które na Facebooku zorganizował polski fanklub grupy – Coldplace. Jak poinformowali nas przedstawiciele fanowskiego kolektywu, dostali oni informację o tym, że zespół z dużą pewnością pojawi się u nas wiosną przyszłego roku. Czy tak będzie? W tej chwili zapowiedziany występ należy traktować jedynie jak pogłoski, ponieważ nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat a źródło polskiego fanklubu pozostaje nieznane i nie zdradza nic więcej.

Fanklub Coldplay sugerował wcześniej, że zespół zagra u nas w 2016 roku. Do wydarzenia, które powstało wtedy na Facebooku, by zachęcić grupę do przyjazdu do Polski, dołączyło blisko 40 tysięcy osób. Ostatecznie jednak koncertu nie było.

Ostatni występ Coldplay w Polsce odbył się w 2012 roku w ramach trasy promującej krążek „Mylo Xyloto”. Zespół zagrał w Warszawie na Stadionie Narodowym dokładnie 19 września. Minęło zatem nieco ponad 4 lata od tamtej wizyty, a w międzyczasie grupa wydała dwie nowe płyty: „Ghost Stories” w 2014 i „A Head Full Of Dreams” w 2015. Jest więc wiele nowego materiału, który można przedstawić polskiej publiczności. Tym bardziej, że – jeśli wierzyć plotkom - być może już za kilka miesięcy nadarzy się okazja.

O tym, czy coś naprawdę się dzieje, przekonamy się z pewnością niebawem, bo jeśli do koncertu Chrisa Martina i jego zespołu miałoby pozostać 9 miesięcy, to już wkrótce musielibyśmy się o tym wydarzeniu dowiedzieć. Nie mamy jednak wątpliwości, że na wyprzedanie biletów nie trzeba by było długo czekać.

Trzymamy rękę na pulsie i na pewno poinformujemy Was jeśli pojawią się nowe informacje o koncercie Coldplay w Polsce w 2017.

Wybralibyście się na to wydarzenie?

Więcej: