11-latka zaśpiewała hit Rihanny. Mały gigant stał się lepszy od mistrza? [WIDEO]

W sobotę w „Małych gigantach" bardzo dużo się działo. Serca jurorów i publiczności podbił występ Dominiki Ptak, która zaśpiewała hit Rihanny. Posłuchajcie „Diamonds" w wykonaniu dziewczynki. 

Rihannie wyrasta konkurencja. W polskiej edycji programu „Mali giganci” wystąpiła 11-letnia Dominika Ptak. Dziewczynka zachwyciła jurorów i publiczność bardzo dojrzałym wykonaniem utworu „Diamonds” Rihanny. 

Mimo, iż dziewczynka zafałszowała na końcu, to jurorzy byli zadowoleni z występu. Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Katarzyna Bujakiewicz przyznali Dominice po 10 punktów - czyli maksymalną notę. 

Hit Rihanny zajął pierwsze miejsce na liście „Billboard Hot 100". Kto lepiej wykonał tę piosenkę?

Dzieci naśladują gwiazdy

Dzieci bardzo często naśladują dorosłych. Nieraz utwór w wykonaniu młodszych jest lepszy niż wersja oryginalna. Śpiewają popularne piosenki i powtarzają ruchy gwiazd. Ostatnio serca internautów podbiła mała dziewczynka, która zatańczyła do hitu Rihanny „Work". Ona naprawdę zrobiła to dobrze! Film został udostępniony prawie 100 tys. razy

Wielkim talentem popisał się również chłopiec, który naśladował Beyonce na Super Bowl 2016. Układ taneczny do piosenki „Formation” wpadł w oko kilkulatkowi z Kansas w USA. Bacznie obserwował ruchy piosenkarki, aż w końcu sam poderwał się do tańca. W tle nagrania słyszymy śmiech mamy, a tata taniec syna spuentował jednym zdaniem: „Mój syn kocha ten występ, jego kolana ruszają się jak u Beyonce”. 

A Wy, jak byście ocenili występ Dominiki?

Radio ZET/MB

Więcej: