Urodziła się z gęstymi włosami. I to uczyniło z niej gwiazdę internetu

Isabelle Kaplan przyszła na świat w styczniu 2-16 roku. Młodzi rodzice pochwalili się zdjęciem córki na Facebooku, które masowo rozprzestrzenia się w sieci. A wszystko za sprawą pięknych, gęstych i długich włosów niemowlaka, które zainspirowały internautów do licznych przeróbek.

Mackenzie Kaplan nie spodziewała się, że zdjęcie jej córki zrobi w internecie taką furorę. Mała Izabelle odziedziczyła włosy po tacie – są bujne i jak zauważyli internauci, jest ich sporo jak na takie maleństwo. Do tego ten rozbrajający uśmiech…

Internauci dali się ponieść wyobraźni. Isabelle stała się bohaterka wielu memów. Możemy ją podziwach z blizną Harry’ego Pottera, z wąsem, czy nawet brodą.

Rodzice Isabelle zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia. Przyznali także, że nie pracują zbytnio nad fryzurą córeczki – ona po prostu budzi się codziennie rano z tak ułożonymi włosami. Nie przeszkadza im również sława, którą zdobyła Izze dzięki memom. Rodzice są na swój sposób dumni, że ich córka wzbudza tak duże zainteresowanie.

Historia jednej fotografii

Internet pamięta więcej przypadków, gdy zaledwie jedno przypadkowe zdjęcie uczyniło z dziecka bohatera internetu. Gdy na Instagramie pojawiło się zdjęcie 8-miesięcznej Egypt z Brisbane, internauci popadli w zachwyt. Dziewczynka nie musiała robić nic wyjątkowego - po prostu spojrzała w obiektyw swoimi wielkimi niebieskimi oczami i podbiła Instagram.

O nieplanowanej „karierze” w sieci może mówić także bohater bohater fotografii Joela Goodmana, zrobionej podczas sylwestrowej nocy w Menchasterze. Na zdjęciu można zauważyć policjantów, którzy szarpią się z mężczyzną, leżącym na ziemi i wyciąga rękę po butelkę z alkoholem.

Dzięki tej nietypowej pozie, imprezowicz został ukazany na memach m.in. jako Statua Wolności, Julia Roberts z filmu „Pretty Woman” czy Bóg z obrazu Michała Anioła.

Zazdrościcie Isabelle tak bujnej fryzury? ;)

Radio ZET/SJ

 

 

Więcej: