Nie przestał, nawet gdy stracił przytomność. Grożna bójka nastolatków

W internecie pojawiło się szokujące nagranie, na którym widać bijatykę dwóch nastolatków. Jeden z nich stracił przytomność, ale nawet to nie powstrzymało drugiego przed zadawaniem kolejnych ciosów. Całej sytuacji przyglądały się inne młode osoby, które zamiast reagować, stały i kibicowały bijącej się dwójce.

Nagranie pojawiło się w serwisie YouTube, ale już zostało z niego usunięte. W licznych komentarzach pod filmem internauci sugerują, że do zdarzenia doszło na patio jednej z kamienic w Ostródzie.

- Nie bądź p**da! Bij go! – słychać na filmie głos dziewczyny, która biernie przyglądała się bójce. Zresztą nie tylko ona. Na nagraniu doskonale widać kilkanaście młodych osób, które zebrały się w tym miejscu w konkretnym celu.

Na kilkunastosekundowym nagraniu widać, jak dwóch młodych chłopaków zaczyna okładać się pięściami po całym ciele. W pewnym momencie jeden z nich został powalony na ziemię, a na jego twarz posypał się grad ciosów. Nawet wtedy, gdy już stracił przytomność i dostał drgawek.

UWAGA! DRASTYCZNE NAGRANIE.

Zanim wideo zostało skasowane z YouTube, pod nagraniem pojawił się komentarz, który może sugerować, że został napisany przez osobę uczestnicząca w bójce.

Idąc tropem wskazanym przez internautów, zadzwoniliśmy do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Rzecznik prasowy Krzysztof Wasyńczuk poinformował nas, że do zdarzenia doszło faktycznie na terenie Ostródy. Po interwencji portalu RadioZET.pl, nagranie zostało przekazane Komendzie Powiatowej w Ostródzie, która zajmie się teraz ustaleniem uczestników bójki i świadków zdarzenia.

W komentarzach pod nagraniem pojawiają się również informacje o tym, że najbardziej poszkodowany chłopak przebywa w szpitalu z objawami wstrząsu mózgu. Krzysztof Wasyńczuk nie potwierdził jednak tej informacji.  

RadioZET/SK

Więcej: