Jak powiedzieć ojcu, że zostanie dziadkiem? Oni naprawdę go zaskoczyli

Ciąża może zaskoczyć, nie tylko rodziców ale też dziadków. Szok może być tak ogromny, że tę informację trzeba przekazać 2 albo nawet 3 razy. Mina tego przyszłego dziadka, na długo zapadnie Wam w pamięć.

Te urodziny bohater filmu zapamięta na całe życie. Mężczyzna otrzymał od dzieci pudełko z prezentem. Okazała się nim maskotka, a dokładniej niedźwiedź. Po naciśnięciu serca miś przemówił do solenizanta. Mężczyzna był tak zauroczony zabawką, że nie wsłuchał się w informację, którą przekazały mu dzieci.

Nam najbardziej podoba się końcowa scena, na której możemy dostrzec w oczach przyszłego dziadka łzy.

Zaszyfrowana wiadomość o ciąży

Alexa Goolsby także postanowiła podzielić z rodzicami tą dobrą nowiną w bardzo oryginalny sposób. Zagrała z rodzicami w Jimmy Fallon Whisper Challenge – rodzina porozumiewała się ze sobą odczytując słowa z ruchu warg.

O ile przyszła babcia szybko rozszyfrowała szczęśliwą wiadomość, o tyle jej mężowi zajęło to więcej czasu. Robert długo powtarza „złowione” frazy. Nawet wesoła reakcja żony, która nie potrafi ukryć radości, nie naprowadza mężczyzny na dobry trop. To zabawne wideo obejrzało już ponad 5 milionów osób.

Wiadomość o ciąży może zaskoczyć także rodzeństwo, a zwłaszcza jedynaka. Pewna mama pochwaliła się w internecie filmem, na którym informuje córkę, że będzie miała braciszka. Kobieta użyła metafor z kolorami, aby wzbudzić w dziewczynce entuzjazm. Niestety, 3-latka rozpłakała się na wieść o nowym członku rodziny.

Jak myślicie, jak najlepiej powiedzieć rodzicom o ciąży?

Radio ZET/SJ

Więcej: