Dziecko nie chce iść spać. Takiej ucieczki mama się nie spodziewała!

Dzieci często niechętnie chodzą spać, przez co rodzicielska cierpliwość jest wystawiana na próbę. Ta mama w spokoju czekała, aż synek zaśnie. Jednak malec wpadł na inny pomysł, którym rozbroił pół miliona internautów.

Ta mama przez godzinę próbowała uśpić syna. Nie pomogło czytanie książki, ani prośby. Uparty chłopiec obmyślił sprytny plan i w komiczny sposób udowodnił mamie, że na sen jest jeszcze za wcześnie.  

Obejrzyjcie do końca – ostatni etap ucieczki podbił nasze serca.

Jak szybko uśpić dziecko?

Ucieczka chłopca to tylko przekładowa psota, z jaką muszą zmierzyć się rodzice, zwłaszcza mamy.

Autorce nagrania polecamy zapoznanie się z filmem młodej mamy z Francji, która opracowała własną metodę usypiania córki. Jej dziecko zasypia w niespełna minutę. Jak to możliwe? Delikatne, koliste ruchy dłonią po twarzy niemowlęcia wystarczają, by jej córka poczuła się wystarczająco znużona i zapadła w głęboki sen. 

Jeśli jednak i to zawiedzie zostaje jeszcze stara i sprawdzona metoda – kołysanka. Furorę w sieci zrobił film, a właściwie występ Davida Matoli. Muzyk prowadzi stronę na Facebooku pod przewrotną nazwą „Brodate pianino”, na której zamieszcza autorskie nagrania. Przystojny tata kołysanką zagraną na pianinie nie tylko uśpił niemowlę w kilkanaście sekund, ale jeszcze zjednał sobie szerokie grono internautek.

Wasze dzieci też uciekają przed pójściem do spania?

Radio ZET/SJ

Więcej: