Wielki test na prawo jazdy 2016 online - jak rozwiązać przez internet?

Wielki test na prawo jazdy już 17 października w TVP1. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze? Rozwiąż test online lub za pośrednictwem aplikacji. Jak i gdzie zrobić test przez internet, skąd pobrać aplikację "Wielki Test TVP"? Szczegóły zabawy.

Wielki test na prawo jazdy 2016, czyli kolejna edycja wydarzenia, podczas którego każdy może sprawdzić poziom swojej wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze, rusza już za kilkanaście godzin. Test rozwiązywać będą goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie, którzy mogą włączyć się w zabawę odpowiadając na pytania przez internet.

Jak rozwiązać Wielki test na prawo jazdy online?

Pytania testowe dostępne będą w serwisie Interia.pl. Aby móc wziąć udział w teście należy najpierw dokonać rejestracji - będzie dostępna już od godziny 20.00. Konkurs ruszy pół godziny później i składał się będzie z 36 pytań z kilkoma odpowiedziami do wyboru. Z kolejnymi seriami pytań robić się będzie coraz trudniej - przybywać będzie wariantów odpowiedzi. Jak poradzą sobie goście w studiu oraz widzowie? Na antenie TVP 1 na żywo przedstawiane będą uzyskiwane przez nich wyniki, a oprócz tego ciekawe materiały filmowe związane z podejmowaną tematyką.

"Wielki Test TVP" - aplikacja

Ci, którzy nie chcą rozwiązywać testu online wybrać mogą inną metodę: aplikację mobilną "Wielki Test TVP". Można ją pobrać za darmo m.in. z iTunes. Apka przeznaczona jest zarówno na smartfony, jak i iPady.

Początek wydarzenia w poniedziałek 17 października o godzinie 20.30. Transmisja Wielkiego testu na prawo jazdy oczywiście na antenie TVP1. Gośćmi będą m.in. Krzysztof Kot, Przemysław Cypryański, Krzysztof Skiba, Iza Zwierzyńska oraz Emilian Kamiński. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski.

Więcej: