Wielki test o polskim filmie online - jak rozwiązać przez internet?

Wielki test o polskim filmie już w poniedziałek 28 listopada w TVP1. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na temat polskiej kinematografii? Rozwiąż test online lub za pośrednictwem aplikacji. Jak i gdzie zrobić test przez internet, skąd pobrać aplikację "Wielki Test TVP"? Szczegóły zabawy.

Wielki test o polskim filmie, czyli kolejna edycja wydarzenia, podczas którego każdy może sprawdzić co wie o polskiej kinematografii, rusza już za kilka godzin. Test rozwiązywać będą goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie, którzy mogą włączyć się w zabawę odpowiadając na pytania przez internet.

Jak rozwiązać Wielki test o polskim filmie online?

Pytania testowe dostępne będą w serwisie Interia.pl. Aby móc wziąć udział w teście należy najpierw dokonać rejestracji - będzie dostępna już od godziny 20.00. Konkurs ruszy pół godziny później i składał się będzie z 36 pytań z kilkoma odpowiedziami do wyboru. Z kolejnymi seriami pytań robić się będzie coraz trudniej - przybywać będzie wariantów odpowiedzi. Jak poradzą sobie goście w studiu oraz widzowie? Na antenie TVP 1 na żywo przedstawiane będą uzyskiwane przez nich wyniki, a oprócz tego ciekawe materiały filmowe związane z podejmowaną tematyką.

"Wielki Test TVP" - aplikacja

Ci, którzy nie chcą rozwiązywać testu online wybrać mogą inną metodę: aplikację mobilną "Wielki Test TVP". Można ją pobrać za darmo m.in. z iTunes. Apka przeznaczona jest zarówno na smartfony, jak i iPady.

Początek wydarzenia w poniedziałek 28 listopada o godzinie 20.30. Transmisja Wielkiego testu o polskim filmie oczywiście na antenie TVP1. Gośćmi będą m.in. 
Ela Romanowska i Sławomir Orzechowski. Widowisko poprowadzą tradycyjnie Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski.

Więcej: