Leonardo DiCaprio otrzymał wiadomość z telefonu Jennifer Lopez. Co odpisał aktor?

Jennifer Lopez dołączyła do grona gwiazd, które wzięły udział w popularnym programie „The Late Late Show”. Wokalistka pokazała, że ma ogromny dystans do siebie. J. Lo śpiewa, odpowiada na trudne pytania i pokazuje listę gwiazd, do których ma numer telefonu. Prowadzący show nie mógł przegapić takiej okazji.

Jennifer Lopez była gościem specjalnego odcinka „Carpool Karaoke” z okazji pierwszych telewizyjnych urodzin prowadzącego „The Late Late Show” Jamesa Cordena. W ciągu tego roku Brytyjczyk zrealizował 18 odcinków z serii „Carpool Karaoke”, które są nieodłącznym elementem jego programu.

Wydaje się jednak, że program z udziałem J.Lo jest jednym z lepszych w historii „The Late Late Show”. Najzabawniejszym momentem odcinka był ten, kiedy James Corden zapytał wokalistkę o numery telefonów do największych gwiazd, które ma w swoim telefonie.

Piosenkarka bez wahania pochwaliła się, że posiada namiary do m.in. Cristiano Ronaldo, Bradleya Coopera, Chrisa Browna czy Leonardo DiCaprio. Właśnie ostatnia osoba przykuła największą uwagę prowadzącego. James Corden zabrał telefon komórkowy Jennifer Lopez i… postanowił wysłać smsa do aktora.

"

Hej kochanie, czuję, że muszę się rozerwać. Masz jakiś pomysł? Daj mi znać, J.Lo. Ta od „Jenny from the Block” – napisał w wiadomości prowadzący program. "

 Kilka chwil później nadeszła odpowiedź od DiCaprio, a jej treść bardzo rozbawiła autora poprzedniego smsa, który z pewnością nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

"

Masz na myśli dziś wieczór, boo boo? W Klubie – odpisał zdobywca Oscara w kategorii „Najlepsze aktor” za film „Zjawa”. "

Oczywiście w tym odcinku nie zabrakło tradycyjnego karaoke. Jennifer Lopez razem z prowadzącym program zaśpiewali m.in. „On the Floor”, „Jenny From the Block” czy hit Bruno Marsa „Locked Out Of Heaven”.

Gwiazdy w „Carpool Karaoke”

W historii programu z pewnością zapisała się Adele. Wokalistka pokazała się widzom z drugiej strony i udowodniła, że potrafi przeklinać i doskonale rapować. Znana piosenkarka pochwaliła się również talentem przy wykonywaniu utworu zespołu „Spice Girls”.

Inną znaną gwiazdą, która wzięła udział w brytyjskim programie był Justin Bieber. Muzyk razem z prowadzącym program wybrał się na rozdanie statuetek Grammy. Panowie umilali sobie podróż m.in. własną choreografią do kawałka „Uptown Funk” Bruno Marsa i Marka Ronsona. 

Radio ZET/SK

Więcej: