Zmysłowy teledysk Rihanny „Kiss It Better” podbija sieć. Będzie hit?

Barbadoska piosenkarka znowu udowodniła, że potrafi czarować fanów nie tylko głosem, ale też pięknym ciałem. Jej najnowszy teledysk do drugiego singla z płyty „Anti” w ciągu doby od publikacji zaliczył 7 milionów wyświetleń. W klipie możemy podziwiać Rihannę… topless.

Gdy Rihanna wypuszcza nowy numer, zawsze możemy liczyć na duże wydarzenie muzyczne. Gwiazda przyzwyczaiła też swoich fanów do zmysłowych teledysków.

31 marca w nocy miała miejsce premiera teledysku „Kiss It Better”, który promuje najnowszy album barbadoskiej piosenkarki „Anti”. To romantyczna ballada zaśpiewana z rockowym pazurem.

Piękna Barbadoska wystąpiła w teledysku w seksownej bieliźnie, chociaż w klipie znalazły się też ujęcia, na których jest naga.

Wygląda na to, że „Kiss It Better” ma szansę powielić sukces pierwszego singla z płyty „Anti” „Work”, który miał premierę 23 lutego 2016 roku a obejrzało go już prawie 200 milionów internautów!

Fani gwiazdy z niecierpliwością czekają na premierę teledysku do „Needed Me”. Pewnie Riri jeszcze bardziej podkręci gorącą atmosferę wokół płyty i wypuści trzeci klip w najmniej spodziewanym momencie.

Polscy fani Riri będą mogli posłuchać „Kiss It Better” na żywo 5 sierpnia 2016 roku. Gwiazda zagra na PGE Narodowym. Na scenie oprócz Rihanny zobaczymy The Weeknd i Big Seana.

Podoba Wam się teledysk do „Kiss It Better”?

Radio ZET/SJ

Więcej: