Ukryta kamera, metro i książka „Jak wstrzymywać bąki”. Jak reagują ludzie? [WIDEO]

Metro i inne środki komunikacji miejskiej to dobre miejsce do czytania książek. Amerykański komik Scott Rogowsky postanowił sprawdzić, jak współpasażerowie reagują na książki o nietypowych tytułach. 

Komik przeprowadził eksperyment w nowojorskim metrze. Pojawiły się m.in. książki o tytułach: „Jak wstrzymywać bąki” oraz „101 porad na wydłużenie penisa w domu, biurze lub w podróży”. Współpasażerowie reagowali zazwyczaj śmiechem. Część osób odwracała wzrok ze skrępowania. Inni patrzyli na okładki z niedowierzaniem. 

Reakcje ludzi zostały zarejestrowane ukrytą kamerą. 

„Mamy Cię!”

Ostatnio bardzo często pojawiają się filmy z ukrytej kamery, które pokazują reakcje ludzi na różne rzeczy.

W Polsce postanowiono sprawdzić, jak zachowają się osoby, które znalazły porzucony w centrum handlowym telefon. Cała akcja nagrywana była w Warszawie. Urządzenie przyklejono bardzo mocnym klejem do kosza na śmieci. Część osób przechodziła obojętnie. Na filmie pojawiła się również kobieta, która podeszła do kosza i wyrzuciła swoje śmieci. Na telefon nie zwróciła większej uwagi. Ale znaleźli się i tacy, którzy chcieli przygarnąć zgubę. Zobaczcie, jak bardzo im zależało, żeby zdobyć urządzenie. 

Natomiast popularna grupa TwinzTV przeprowadziła pewien eksperyment. Ekipa wyposażyła rower w metalowe elementy, które zostały umieszczone w siodełku. Pod nim znajdowało się również źródło prądu, które uruchamiane było za pomocą pilota. Gdy wszystkie elementy planu zostały zrealizowane, członkowie ekipy TwinzTV pozostawili rower bez opieki i czekali na potencjalnych złodziei. Oczywiście cała akcja była skrzętnie filmowana przez co najmniej dwie kamery. Okazało się, że chętnych nie brakowało. Złodzieje bardzo szybko jednak żałowali swojej decyzji

Radio ZET/MB

Więcej: