Konkurs Nasivin® soft – Jak przetrwać „męski katar”?

„Męski katar” nie zna litości! Potrafi położyć do łóżka nawet najtwardszego z najtwardszych. Pokaż, czego potrzebuje Twój mężczyzna, żeby przetrwać tę chorą sytuację i wygraj tablet!

Lekarze wyróżniają trzy rodzaje kataru – wirusowy, bakteryjny i alergiczny. Ostatnio jednak coraz częściej słyszy się o tak zwanym męskim katarze. Czy to nowe odkrycie naukowców? Nic z tych rzeczy! Okazuje się, że „męski katar” to stan ducha, a nie ciała, który sprawia, że podczas kataru mężczyźni bywają często nie do zniesienia. Odbija się to oczywiście na ich partnerkach, które słysząc pojękiwania czy narzekania na brak sił oraz wszystko naokoło, muszą intensywnie się nimi zajmować. Znacie ten problem? Na pewno!

Każdy mężczyzna ma zestaw akcesoriów, bez których nie przetrwa tej chorej sytuacji – laptop, konsolę, książkę, dobre jedzenie… A może coś nietypowego? Weź udział w konkursie i pokaż co robi mężczyzna, gdy ma katar. W jaki sposób poprawia sobie nastrój, gdy odczuwa ten nieprzyjemny stan? Podziel się niezbędnikami swojego zakatarzonego mężczyzny na Instagramie!  Do wygrania tablety Lenovo oraz kubki promocyjne. Im ciekawsze zdjęcie, tym większa szansa na wygraną!

Zasady konkursu są bardzo proste! Wystarczy, że posiadasz aktywne konto na instagramie i do 14 kwietnia, za pośrednictwem aplikacji, opublikujesz zdjęcie konkursowe z hashtagiem #konkursmeskikatar. Każdy z uczestników może zgłosić dowolną liczbę zdjęć konkursowych.

Wszystkie zdjęcia oznaczone hasthagiem pojawią się automatycznie na stronie:  www.meskikatar.pl/konkurs

Zapoznaj się z regulaminem konkursu: www.meskikatar.pl/konkurs

Konkurs jest kolejnym etapem kampanii realizowanej pod hasłem „męski katar”. Dotychczas odbył się m. in. niezwykły teleturniej „Czar Kichających Par” zorganizowany w CH Arkadia, którego celem było sprawdzenie, jakie triki i strategie są najczęściej stosowane przez panów w trakcie dolegliwości i jak ta sytuacja wpływa na ich związek.

Organizatorem kampanii jest firma Merck - producent leku na katar Nasinin® soft 0,05%.

Więcej informacji na temat „męskiego kataru” znajdziecie na: www.meskikatar.pl

Więcej informacji na temat Nasinin® soft 0,05% znajdziecie na: www.zdrowynos.pl

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Więcej: