Poznajcie najbardziej całuśnego kota na świecie

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Po obejrzeniu tego filmu stwierdzicie, że koty to zwierzęta spragnione miłości właściciela. I to dosłownie….

Nawet jeśli nie przepadacie za kotami, to nagranie powinno ocieplić Wasz stosunek do tych zwierząt. Z początku wydaje się, że kot czai się na mężczyznę i za chwilę zaatakuje go np. pazurem. Ale na szczęście ten zwierzak miał dobre intencje. Nie mamy wątpliwości, że tych dwoje łączy prawdziwa miłość.

Za co kochamy koty?

Jeśli ten film nie przekonał Was do kotów powinniście obejrzeć zdjęcia, na których właściciele tych zwierząt przyłapali je na psotach. Może i potrafią być złośliwe, ale ich przepraszające miny są po prostu rozbrajające.

Miłośnicy kotów kochają je właśnie za charakter – są uparte, pomysłowe i fotogeniczne, co często prowadzi do zabawnych sytuacji. Jeden kot może uwielbiać całusy, a drugi pozować w... kołnierzu ortopedycznym.

Pewien przedstawiciel tego gatunku zwierząt o imieniu Albert przeszedł zabieg usunięcia cysty. Kotu - jak większości zwierząt na jego miejscu - nie spodobały się za bardzo szwy, które zostawił mu weterynarz. Albert próbował się ich jak najszybciej pozbyć. Weterynarz musiał więc założyć mu specjalny kołnierz, który miał za zadanie uniemożliwić Albertowi gryzienie rany. 

Na fotografii wyraźnie widać, że to kolejny pomysł weterynarza, który Albertowi się nie spodobał. Dzięki tej minie kota szybko okrzyknięto królem internetu.

Wasze koty też tak chętnie dają buziaka? :)

Radio ZET/SJ

Więcej: