Był najpopularniejszym lisem w sieci. "RonRon odszedł w nocy, zwinięty w kłębek"

Amerykanin Eric Mason kupił małego lisa 8 lat temu. Mężczyzna zapewnie nie spodziewał się, że zwierzę stanie się ulubieńcem internautów. Filmy z udziałem RonRona oglądało tysiące użytkowników sieci. Niestety najnowsze nagranie z jego udziałem było tym ostatnim. 

Eric Mason kupił RonRona na jednym z targów w stanie Arizona. Tamtejsze prawo stanowe pozwala bowiem na hodowlę dzikich zwierząt w warunkach domowych. Ku zaskoczeniu mężczyzny jego nowy pupil zachowywał się zupełnie tak samo, jak domowe zwierzę.

Właściciel RonRona postanowił więc założyć kanał w serwisie YouTube, na którym systematycznie publikował nagrania z lisem w roli głównej. Od 2006 roku Eric opublikował ponad 130 filmów. Widzowie mogli w nich zobaczyć RonRona który m.in. śmieje się na widok pieczonego bekonu czy mówi do swojego właściciela.

Internautom wręcz zakochali się w uroczym, rudym lisie. Wszystkie filmy na kanale Erica Masona uzyskały prawie 41 milionów odsłon.

Jednak najnowsze nagranie jest ostatnim z udziałem RonRona. Właściciel zamieścił film, który jest kompilacją wielu scen z popularnym lisem w roli głównej. W tle słychać wzruszającą muzykę, która nadaje podniosłego klimatu filmowi. Właśnie w ten sposób właściciel RonRona poinformował fanów o jego śmierci.

„Nasz najdroższy RonRon zmarł wcześnie rano. Spokojnie, we śnie. Był zwinięty w kłębek. Przeżył z nami prawie 8 lat” – napisał pod nagraniem właściciel zwierzęcia.

Pożegnalny wpis pojawił się również na Facebooku Ericka Masona. 

"Śpij dobrze głuptasku" - napisał Mason pod zdjęciem RonRona.

RadioZET/SK

Więcej: