Michał Szpak zmienił fryzurę. Fani nie kryją zdziwienia i zaskoczenia

Michał Szpak znany ze swojego indywidualnego stylu postanowił zmienić swój wygląd. Reprezentant Polski w Konkursie Eurowizji ściął włosy, a efektem pochwalił się na Instagramie. 

Zmiana, jakiej poddał się wokalista, jest bardzo odważna i prawdopodobnie osobista dla samego wokalisty. Michał Szpak wielokrotnie podkreślał w licznych wywiadach, że jego włosy to sfera mistyczna, a on sam uwielbia swoje bujne loki.

Reprezentant Polski w Konkursie Eurowizji opublikował zdjęcie nowej fryzury na swoim Instagramie. Jego fani nie mogli ukryć zdziwienia i zaskoczenia.

Wielu internautów przypuszcza, że nowy wygląd piosenkarza to żart, a Michał Szpak po prostu świetnie wczuł się w klimat dzisiejszego – primaaprilisowego - dnia.

Jednak przeglądając profil wokalisty na Instagramie, śmiało można przypuszczać, że Michał Szpak przygotowuje się do majowego występu w Konkursie Eurowizji w Szwecji. Jakiś czas temu piosenkarz skupił się na swojej muskulaturze, o czym świadczą opublikowane fotografie z trenerem personalnym.

Michał Szpak jedzie na Eurowizję

- Były to najsilniejsze preselekcję w polskiej historii. Dlatego tym bardziej to, co się stało jest niewiarygodne – tak o swoim zwycięstwie w krajowych eliminacjach do Eurowizji mówił Michał Szpak w rozmowie z portalem RadioZET.pl.

Chociaż wokalista nie był stawiany w roli faworyta, zdobył prawie 36 proc. głosów widzów telewizyjnej Jedynki. Drugie miejsce zdobyła Margaret (24,72 proc. głosów), zaś trzecie Edyta Górniak (18 proc. głosów).

61. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10-14 maja 2016. Michał Szpak z piosenką „Color Of Your Life” wystąpi na scenie 12 maja. Dwa dni później organizatorzy zaplanowali wielki finał. 

Radio ZET/SK

Więcej: