Pies Maddox otrzymał wymarzony prezent. Jego radość nie miała końca [WIDEO]

Ten porzucony pies, który na co dzień przebywa w schronisku, stał się najszczęśliwszym zwierzakiem pod słońcem. No, może do pełni szczęścia brakuje mu tylko brakującej rodziny. Zobacz, jak można ciekawie urozmaicić im dzień. 

Pies Maddox mieszka na co dzień w schronisku. Jego jedyną rozrywką jest spacer poza boksem. Dzięki finansowemu wsparciu, dziś możemy oglądać takie filmy. Maddox kocha wszystkie piłki - małe, duże, tenisowe i do kosza. Pracownicy schroniska postanowili zrobić prezent zwierzakowi i kupili mu ogromną piłkę tenisową. Radość tego psiaka naprawdę wzrusza. 

Zwierzęta w schronisku nie mają prostego życia. Psy potrzebują troski, przyjacielskiej ręki, która pogłaszcze. Warto więc czasem zrobić coś, co sprawi im radość. 

Pomagajmy porzuconym zwierzętom

Powstało wiele kampanii społecznych, które poruszają problem porzuconych psów. Studenci z Politechniki Wrocławskiej razem z MPK i Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu stworzyli poruszający film. Twórcy spotu liczyli, że wyświetlanie go w środkach komunikacji miejskiej zwiększy zainteresowanie psami ze schroniska. W reklamie występują dorosłe psy, które zazwyczaj już do końca swoich dni skazane są na pobyt w schronisku. Dlatego zamierzeniem twórców spotu jest pokazanie, że dojrzałe zwierzęta także są oddanymi przyjaciółmi człowieka.

Podobną akcję stworzyło schronisko w Korabiewicach we współpracy z Toyotą. Schronisko w Korabiewicach wraz z Toyotą stworzyło film promocyjny, zachęcający do adopcji samotnych i porzuconych psów. Nagranie jest bardzo poruszające. A liczba jego wyświetleń i udostępnień ma wymierne znaczenie. Film opowiada o losach suczki Taygi, która została znaleziona na drodze szybkiego ruchu. Psinę wybrano do bardzo fajnej akcji. Zwierzę wzięło udział w reklamie Toyoty Aygo. Firma motoryzacyjna postanowiła pomóc znaleźć dom dla tej psiej gwiazdy i innych towarzyszy niedoli. Film w dwa dni został wyświetlony ponad 1,1 mln razy, a udostępniony ponad 55 tys.razy.

Pomagajmy takim zwierzętom. Taki mały gest może przynieść wiele radości!Radio ZET/MB

Więcej: