Święta przed telewizorem. Sprawdź program TV

W święta nie tylko siedzi się przy stole. Człowiek często relaksuje się przed telewizorem. Przygotowaliśmy dla Was program TV na święta. 

W Wielki Piątek na ekranach naszych odbiorników będzie można obejrzeć film "Grawitacja". W filmie główne rolę gra Sandra Bullock i George Clooney. Dwóh astronautów wyrusza naprawić teleskop Hubble'a. W pewnym momencie ich stacja kosmiczna zostaje zniszczona. Astronauci walczą o przetrwanie. Fanów kina akcji zapraszamy o godz. 20 na kanał TVN. 

O godz. 20.05 na TVP2 będzie można zobaczyć film "Twierdza". Zbuntowani marines opanowują Alcatraz. Generał „Hummel", w którym gra Sean Connery i Nicolas Cage. Zapraszamy przed ekrany.

Wielka Sobota

W Wielką Sobotę o godz. 20.05 na TV4 dość stary, ale ciągle lubiany "Powrót do przyszłości III". Fabuła opowiada o Martym i profesorze Brownie, który przenosi się w czasie. Zapraszamy przed telewizory.

Fani piłki nożnej z niecierpliwością będą czekać na mecz Polska-Finlandia. Transmisję można obejrzeć na TVP1 o godz. 17.25. 

Wielkanoc

W Wielkanoc możemy liczyć również na romantyczne uniesienia. O godz. 21.35 na programie TVN wyemitowany będzie polski film "Kochaj i tańcz" z Mateuszem Damięckim i Izabelą Miko. 

Na Polsacie o godz. 20.05 całą rodziną będziemy mogli obejrzeć "Must be the music". 

Fani Agenta 007 znajdą coś dla siebie. Na Polsacie o godz. 20.05 będzie można obejrzeć część "Goldeneye". 

Poniedziałek Wielkanocny

Poniedziałek Wielkanocny spędzacie przed telewizorem? Mamy dla Was kilka propozycji!

O godz. 18.10 zapraszamy na "Mikołajka". Chłopiec dowiaduje się, że będzie miał brata. 

O godz. 20.05 fani komiksów Marvela będą mogli obejrzeć jedną z historii o superbohaterach. W godzinach wieczornych na TVN wyemitowany będzie "Thor". Zapraszamy przed telewizory!

Jak spędzacie swoje święta?

Radio ZET/MB