Co obejrzeć w weekend? Sprawdź nasz program TV

Weekend przed telewizorem zapowiada się bardzo emocjonująco! Sprawdź, jakie filmowe hity będziesz mógł zobaczyć w weekend!

PIĄTEK 1.04

O godz. 20:00 w telewizji TVN kultowy i zarazem genialny film animowany pt. „Shrek”. Paskudny Ogr Shrek zrobi wszystko, żeby odzyskać swój dom na bagnach. Wraz z gadatliwym osłem wyruszają uwolnić piękną księżniczkę Fionę.

Zaraz po Shreku, kolejny przebój! „Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie” o godz. 22:00 w TVN. Chris Evans jako Kapitan Ameryka stara się zaciągnąć do wojska, ale jego słaba postura na starcie go dyskwalifikuje. Po poddaniu się tajnemu eksperymentowi staje się siłaczem, który zdolny jest w pojedynkę pokonać nazistów.  

W telewizji Polsat o godz. 22:10 film pt. „Zmierzch”. Idealna pozycja dla miłośników fantastyki. Ta adaptacja książki Stephenie Meyer opowiada o nieśmiałej i zagubionej nastolatce, która bezgranicznie zakochuje się w wampirze.

SOBOTA 2.04

O godz. 20:00 w TVN-ie kolejny odcinek zmagań bardzo uzdolnionych dzieci, które pod okiem trenerów prezentują swoje talenty w trzech kategoriach – śpiewu, tańca i show. Prowadzącym program jest Filip Chajzer, a w jury zasiadają: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska oraz Katarzyna Bujakiewicz.

Konkurencyjną propozycją na rozpoczęcie sobotniego wieczoru jest teleturniej prowadzony przez Barbarę Kurdej Szatan „Kocham Cię Polsko”. O godz. 20:05 w TVP2 będzie można poszerzyć swoją wiedze o Polsce, śledząc zmagania gwiazd biorących udział w quizach i zagadkach muzycznych.

W TVP1 o godz. 21:25 kultowy film pt. „I że Cię nie Opuszczę” opowiadający o początkującej rzeźbiarce, która traci pamięć, przestaje poznawać bliskich i mentalnie cofa się do czasów liceum. Przywołanie wspomnień nie daje efektów, więc mąż artystki postanawia zdobyć jej uczucie na nowo…

NIEDZIELA 3.04

Na zakończenie weekendu telewizja Polsat oferuje nam film pt. „Hancock”. O godz. 22:10 będziemy mogli obejrzeć film o opryskliwym, nadużywającym alkoholu i nie mającym szacunku wśród mieszkańców super bohaterze, w którego wciela się Will Smith. Z pomocą dla Hancocka rusza specjalista od kreowania wizerunku.

Godzina 20:00 w TVN-ie to czas dla miłośników gotowania. Już tylko czworo młodziutkich kucharzy walczy o miejsce w wielkim finale programu MasterChef Junior. Pierwszym finalistą będzie ten, kto najlepiej poradzi sobie z tuńczykiem, natomiast pozostały finalistą przydadzą się zdolności cukiernicze. 

Na tej samej stacji o 21:30 polska komedia pt. „Poranek kojota”. Maciej Stuhr jako młody rysownik komiksów zakochuje się w pięknej piosenkarce Noemi, która powiązana jest ze światem gangsterskim.  

Więcej: